بر اساس اسناد داخلی فاش شده، مجوز X-Men تا سال 2035 در انحصار پلی استیشن باقی خواهد ماند


نشت باج‌افزار Insomniac جزئیات نقشه راه توسعه‌دهنده را برای نسخه‌های آینده در دهه آینده فاش می‌کند. مرد عنکبوتی بازی و جدید جغجغه و میل لنگ این نشت همچنین انتشار آینده را فاش کرد. مارول ولورین به عنوان اولین بازی در یک بازی بزرگتر عمل می کند مردان ایکس سلسله.

به عنوان بخشی از فاش شده در ResetEra، اسلاید دیگری از یک ارائه داخلی جزئیات قرارداد مجوز سونی و مارول را نشان می دهد. مردان ایکس خواص آشکار می شود، مردان ایکس این مجوز تا سال 2035 در انحصار پلی استیشن است و در این مدت بازی Insomniac منتشر می شود مارول ولورین، مردان ایکس مارول، و Marvel’s X-Men 3، عنوان چهارم آزمایشی نیز ذکر شده است.علاوه بر این، اشاره هایی نیز وجود دارد Marvel’s Wolverine Online و Marvel’s X-Men Online، اما مشخص نیست که آیا این برنامه ها قدیمی هستند یا خیر.

با توجه به جزئیات قرارداد مجوز فاش شده، هیچ گونه انتشار یا اعلامی مجاز نخواهد بود. مردان ایکس بازی برای کنسول ها، رایانه های شخصی، پلتفرم های استریم یا استفاده مردان ایکس شخصیت به عنوان یک “مزیت رقابتی” در بازی. مردان ایکس شخصیتی انحصاری برای نسخه ایکس باکس بازی چند پلتفرمی.

با این حال، توافق نامه به رسمیت می شناسد که: مردان ایکس شخصیت‌هایی که در بازی‌های «چند خانواده» مارول ظاهر می‌شوند (مثلاً عبارتند از: انتقام جویان و نگهبان کهکشان) مارول همچنین حقوق «بازی‌های کودکانه و بازی‌های خاص» را حفظ می‌کند. مردان ایکس بازی های دهه 1990».

نشت باج افزار Insomniac همچنین نشان داد که این استودیو قصد دارد IP جدید را در سال 2030 و پس از آن منتشر کند.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید