فروش فیزیکی WWE 2K24 در بریتانیا 26 درصد بیشتر از WWE 2K23 بود.


هفته گذشته یک هفته شلوغ دیگر بود که نسخه‌های جدید و مهم بیشتری در قفسه‌ها منتشر شدند، که برخی از آن‌ها در آخرین نمودارهای هفتگی فروش نرم‌افزار فیزیکی در بریتانیا قرار گرفتند. همانطور که کریستوفر درینگ از GamesIndustry در توییتر به اشتراک گذاشت: WWE 2K24 اولین حضور قدرتمندی داشت و در اولین هفته عرضه خود، جایگاه اول را به خود اختصاص داد، با فروش فیزیکی در بریتانیا 26 درصد بیشتر از نسخه قبلی خود در منطقه که سال گذشته منتشر شد.

نسخه های جدید Friends of Vanillaware و Atlas ارباب تکشاخهمچنین به 10 نفر برتر راه یافت و در رتبه هفتم قرار گرفت. عناوین توسعه یافته توسط Vanillaware معمولاً بیشترین فروش را در بازار انبوه ندارند، بنابراین حضور در رتبه 7 ممکن است برای یک بازی RPG Fantasy Tactics مناسب باشد. 60 درصد از فروش فیزیکی هفته راه اندازی نینتندو سوییچ، 34 درصد از PS5 و 5 درصد از Xbox Series X بوده است.

در همین حال، فاینال فانتزی 7 معکوسهفته گذشته با کاهش 89 درصدی فروش در هفته گذشته به جایگاه دوم سقوط کرد. درینگ گفت، در حالی که کاهش هفته دوم اصلاً غیرعادی نیست، افت 89 درصدی “بیشتر از حد نرمال” است. بازی اکشن RPG هفته گذشته در ژاپن در مقایسه با استانداردهای معمولی بالای سری، پرتاب نسبتا ضعیفی داشت.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید