WWE 2K24 در 8 مارس شروع می شود


مفهوم بصری” WWE 2K24 در 8 مارس برای Xbox One، Xbox Series X/S، PS4، PS5 و PC عرضه می شود. نمایش جدید 2K و چندین افسانه نمادین، از جمله “Stone Cold” Steve Austin، Andre the Giant و The Undertaker با ستارگانی مانند Cody Rhodes، Roman Reigns و Rhea Ripley در فهرست حضور خواهند داشت. تریلر زیر را تماشا کنید.

WWE 2K24 انواع مسابقه جدید اضافه شده است، از مسابقات آمبولانس و Gauntlet گرفته تا مسابقات Casket و Guest Referee. MyRISE با دو حرفه دیگر با تمرکز بر پیشرفت در بخش های مردانه و زنانه به عنوان شخصیت های سفارشی بازمی گردد. سپس MyFACTION، با بازی سریع رتبه بندی شده جدید و تابلوهای امتیازات فصلی وجود دارد.

2K Showcase of the Immortals به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا برخی از بزرگترین مسابقات رسلمنیا را دوباره تجربه کنند و چهلمین سالگرد این رویداد را جشن می‌گیرند. حالت Universe روی اکشن رقابتی گسترش می‌یابد و مسابقات عنوان دوگانه و صحنه‌های برش جدید را اضافه می‌کند. در نهایت، MyGM انواع مسابقه، مارک‌ها و مدیران کل بیشتری را دریافت می‌کند. لطفا برای اطلاعات بیشتر در مورد تاریخ انتشار با ما همراه باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید