براک لزنر و وینس مک ماهون در WWE 2K24 حضور خواهند داشت، اما قابل بازی نخواهند بود – شایعه


مفاهیم ویژوال و بازی های 2K اخیراً WWE 2K24با این حال، دو بازیکن کلیدی غایب بودند: براک لزنر و وینس مک ماهون. با توجه به شکایت یک کارمند سابق دبلیو دبلیو ای (که شامل لزنر نیز می شود) علیه مک ماهون، ممکن است بتوان قفل آن را باز کرد، اما بعید به نظر می رسد.

با این حال، گفته می شود که هر دو با وجود غیرقابل بازی بودن در بازی حضور دارند. یک منبع “آشنا با توسعه بازی” به GameSpot گفت: “ما همیشه با WWE در مورد اینکه چگونه بازی منعکس کننده آنچه در دنیای WWE می گذرد همسو هستیم.”

برخی از افراد در نمایشگاه تاریخی 2K و تجربه MyRise مبتنی بر داستان نقش خواهند داشت، اما در فهرست قابل بازی گنجانده نخواهند شد.

این را می توان به جهات مختلف تفسیر کرد، اما منطقی است که مک ماهون و لزنر درگیر شوند، حتی با شخصیتی مانند سی ام پانک (که نوامبر گذشته به فهرست بازگشته است). MyRISE داستان دو کشتی گیر جدید است که راه خود را در این صنعت طی می کنند، و به احتمال زیاد آنها در مقطعی با مک ماهون تعامل خواهند داشت.

در همین حال، 2K Showcase دارای مسابقات به یاد ماندنی از 40 سال رسلمنیا است و براک لزنر با شکست دادن آندرتیکر و پایان دادن به بردهای آندرتیکر مطمئناً واجد شرایط است.زمان مشخص خواهد کرد، پس لطفا منتظر آن باشید. WWE 2K24 در 8 مارس برای Xbox Series X/S، Xbox One، PS4، PS5 و PC عرضه می‌شود.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید