جزئیات WWE 2K24 Deluxe Edition و 40 Years of Wrestlemania Edition، از جمله دسترسی زودهنگام 3 روزه


WWE 2K24 تاریخ انتشار رسمی و چندین جلد بسته به نسخه خریداری شده وجود دارد. نسخه استاندارد با قیمت 59.99 دلار به فروش می رسد و می توان آن را روی PS4 یا PS5 و Xbox One یا Xbox Series X/S بازی کرد.

در صورت پیش‌سفارش، نسخه دیجیتالی آن را دریافت خواهید کرد WWE 2K23 و بسته خانواده کابوس. دومی شامل نسخه های مختلف Dusty Rhodes، Cody Rhodes (“Dashing” و Stardust) و Billy Graham در “Superstar” است. شخصیت MyFACTION و کارت طلایی MyFACTION بر اساس فیگور Cody Rhodes Mattel. کارت MyFACTION داستی رودز. و یک کارت مدیر برای سگ کودی، فرعون.

در همین حال، نسخه Cross-Gen 69.99 دلار قیمت دارد، روی دو نسل از کنسول ها قابل بازی است و شامل Nightmare Family Pack است. کودی رودز ورزشکار پوششی برای هر دو است.

نسخه Deluxe با قیمت 99.99 دلار بر روی همه پلتفرم ها موجود است و شامل نسخه استاندارد Cross-Generation، Nightmare Family Pack و Season Pass (که شامل پنج بسته DLC پس از عرضه است) می باشد. همچنین شامل MyRISE Megaboost و Supercharger، کارت‌های کمیاب طلایی MyFACTION، و لباس‌های جایگزین برای Rhea Ripley و Bianca Belair است. هر دو سوپراستار نیز روی جلد ظاهر می شوند.

نسخه Forty Years of WrestleMania 119.99 دلار قیمت دارد و شامل جوایزی از نسخه Standard Cross-Gen، نسخه Deluxe، و لباس‌های “Macho King” Randy Savage، Rey Mysterio، Triple H، Charlotte Flair و Rhea Ripley شامل چهل سال بازی است. پک رسلمنیا. در مورد برخی از حضورهای رسلمنیا. هر یک از سوپراستارها (و چند ستاره دیگر) نیز روی جلد نمایش داده شده است.

همچنین برای هر شخصیت کارت‌های کمیاب طلایی MyFACTION، همه شخصیت‌های نمایشی باز شده و WrestleMania 40 Arena (در دسترس پس از عرضه) دریافت خواهید کرد. نسخه دلوکس و نسخه چهل سال رسلمنیا نیز سه روز دسترسی زودهنگام دریافت می کنند که به مالکان اجازه می دهد از 5 مارس شروع به بازی کنند.

WWE 2K24 این بازی در 8 مارس برای PS4، PS5، Xbox One، Xbox Series X/S و PC منتشر خواهد شد.

WWE 2K24 - 40 Years of WrestleMania
WWE 2K24 - نسخه لوکسنویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید