wwe 2k22

WWE 2K23 Reveal برای 28 ژانویه در Royal Rumble برنامه ریزی شده است – شایعات


پس از سال ها بازی های وحشتناک، Visual Concepts WWE 2K22 در نهایت مدال طلا را به دست آورد و برای طرفداران یک تجربه کشتی با کیفیت و فراتر از انتظارات از 2K Games ارائه کرد.بدیهی به نظر می رسد WWE 2K23 در دست ساخت است، اما ظاهراً فاش شدن آن خیلی دور نیست.

تام هندرسون از Insider Gaming به “People in the Game” گفت که 2K در 28 ژانویه منتشر خواهد شد. دبلیو دبلیو ای رویال رامبلدر حالی که ظاهراً اولین نگاهی به این عنوان ارائه می‌شود، اما گیم‌پلی عملی را نیز ارائه می‌کند. جزئیات حالت 2K Showcase “Choose Your Match” و حالت جدید نیز فاش شده است.

این همه چیز نیست، زیرا گفته می شود جزئیات در تاریخ 1 فوریه اعلام می شود. WWE 2K23 این پلتفرم هنوز تایید نشده است، اما به نظر می رسد تا پایان ماه مارس منتشر شود.تحت نظر گرفتن WWE 2K22 Xbox One، Xbox Series X/S، PS4، PS5 و جانشین‌هایی که روی رایانه شخصی راه‌اندازی می‌شوند باید همین روال را دنبال کنند.

اطلاعات زیادی در مورد گیم پلی بازی در دست نیست، اما شایعات حاکی از آن است که سیستم پینینگ تغییر خواهد کرد و MyFaction و MyGM برای بهبود ارزش پخش از طریق به روز رسانی در زمان عرضه و پس از عرضه، به روز خواهند شد. جزئیات بیشتر در هفته های آینده اعلام خواهد شد.نویسنده: Ravi Sinha