WWE 2K23 رسما معرفی شد و در ماه مارس راه اندازی شد

WWE 2K23 رسما معرفی شد و در ماه مارس راه اندازی شد


شایعات اخیر حاکی از آن است که نسخه بعدی 2K فاش خواهد شد.WWEبازی قریب الوقوع است و واقعاً در حال وقوع است.WWE 2K23به طور رسمی اعلام شده است و 2K تایید کرده است که مطابق با افشای اخیر، ستاره جلد بازی امسال، ستاره WWE و غول هالیوود، جان سینا خواهد بود، که روی جلد تمام نسخه ها نمایش داده خواهد شد.

فهرست بازی همچنین شامل رومن رینز، “کابوس آمریکایی” کودی رودز، روندا روسی، براک لزنر، “استون کلد” استیو آستین و غیره است، در حالی که موسیقی‌دان و کشتی‌گیر Bad Bunny متعلق به اوست.WWE 2Kشروع کردن – آغاز – اولین.

حالت Showcase امسال بر روی سینا ذکر شده تمرکز دارد و برخلاف حالت‌های Showcase در سال‌های گذشته، بازیکن به عنوان قدرتمندترین رقیب خود در طول 20 سال زندگی حرفه‌ای خود بازی خواهد کرد و سینا تمام داستان را بیان می‌کند. من به شما خواهم گفت. در همین حال، WarGames نیز شروع به کار خواهد کرد و مسابقات تک نفره و چند نفره هرج و مرج 3v3 و 4v4 را در دو حلقه کنار هم که توسط قفس های فولادی دوتایی احاطه شده اند، معرفی می کند.

MyGM GM های بیشتری را برای انتخاب ارائه می دهد (و البته بازیکنان می توانند شخصیت خود را بسازند)، گزینه های نمایش اضافی، چندین فصل، کارت های بازی گسترده و موارد دیگر برای حداکثر چهار بازیکن. دارای انواع بازی های بیشتر است. در همین حال، بازیکنان همچنین می‌توانند انتظار پیشرفت‌هایی در MyRISE، MyFACTION، Universe، Creation Suite و موارد دیگر داشته باشند.

در همین حال، 2K نیز چندین نسخه از این بازی را اعلام کرده است. در زیر می‌توانید در مورد هرکدام به همراه اسکرین شات و تریلر رونمایی از بازی اطلاعات بیشتری کسب کنید.

WWE 2K2317 مارس برای PS5، Xbox Series X/S، PS4، Xbox One و PC عرضه می‌شود. دارندگان نسخه Deluxe و Icon Edition در 14 مارس به زودی دسترسی خواهند داشت.

نسخه‌های WWE 2K23 و مزایای پیش‌سفارش:

  • از نسخه استانداردموجود بر روی پلتفرم های نسل قبلی (PS4، کنسول های Xbox One) و PC با قیمت 59.99 دلار کنسول های نسل کنونی (PS5 و Xbox Series X|S) 69.99 دلار در هر دو فرمت فیزیکی و دیجیتال هستند.
  • از نسخه کراسژن به صورت دیجیتالی روی کنسول های پلی استیشن و ایکس باکس با قیمت 69.99 دلار موجود است. نسخه Cross-Gen شامل نسخه استاندارد است بین پلتفرم های نسل قبلی و فعلی در یک خانواده کنسول و در یک حساب پلی استیشن یا ایکس باکس.
  • از نسخه لوکسدر دو فرمت فیزیکی و دیجیتالی در PS4، PS5، Xbox Series X|S و Xbox One و در قالب دیجیتال بر روی PC با قیمت 99.99 دلار موجود است. نسخه Deluxe شامل نسخه استاندارد، بسته جایزه Bad Bunny و Season Pass برای هر پنج بسته محتوای DLC پس از انتشار است. MyRISE Megaboost و یک سوپرشارژر کارت Ruby John Cena MyFACTION Evo، کارت Gold Edge MyFACTION، کارت Emerald Bianca Belair MyFACTION، کارت Gold Asuka MyFACTION و 3 بسته کارت Basic Premium Launch MyFACTION. نسخه Deluxe از 14 مارس 2023 در دسترس خواهد بود. این 3 روز جلوتر از نسخه های استاندارد و چند نسل است.
  • ازنسخه آیکونبا قیمت 119.99 دلار بر روی PS4، PS5، Xbox Series X|S، Xbox One و PC موجود است و دارای جلد آرت اصلی توسط هنرمند مشهور WWE، Rob Schamberger است.علاوه بر نسخه معمولی تمام محتوای جایزه موجود در نسخه های لوکس و آیکون جان سینا با شخصیت «نمونه اولیه» اولیه جان سینا، «لویاتان» باتیستا، نسخه‌های تازه کار براک لزنر و رندی اورتون در حال توسعه، قهرمانی میراث جان سینا، رسلمنیا 22، جان سینا شامل بسته پرخاشگری بی‌رحم است که 20 سال فعالیت حرفه‌ای WWE را در Arena جشن می‌گیرد. محتوای جایزه اضافی شامل کارت مدیر Emerald Paul Heyman MyFACTION و 3 بسته کارت MyFACTION Launch Premium Deluxe است. Icon Edition از 14 مارس 2023 در دسترس خواهد بود. این 3 روز جلوتر از نسخه های استاندارد و چند نسل است.
  • مزایای پیش خرید Bad Bunny Pack: بازیکنانی که نسخه معمولی را پیش‌سفارش کردند بسته دیجیتال Cross-Gen شامل بسته پاداش Bad Bunny است که شامل Bad Bunny به عنوان یک شخصیت قابل بازی است و کارت Ruby Tier Bad Bunny MyFACTION. بسته جایزه Bad Bunny در نسخه های لوکس و آیکون گنجانده شده است. در راه اندازی

wwe 2k23
wwe 2k23
wwe 2k23
wwe 2k23
wwe 2k23نویسنده: Shubhankar Parijat