WrestleQuest تا تابستان برای کنسول و رایانه شخصی به تعویق افتاد


استودیوهای مگا گربه تلاش کشتی، بازی نقش آفرینی با عناصر کشتی حرفه ای به تعویق افتاد. تابستان امسال برای Xbox Series X/S، Xbox One، PS4، PS5، Nintendo Switch و PC به جای ماه می عرضه خواهد شد.

توسعه دهنده این تاخیر را در توییتر اعلام کرد و فاش کرد: تلاش کشتی این “بیش از 200000 کلمه اصلی” است و چهار سال است که در حال تولید است. در راه رسیدن به ماه انتشار اولیه، ما “یک مشارکت جدید را تضمین کردیم که بسیار مشتاقانه منتظر آن هستیم”، اما این “مشکلات خاصی را ایجاد کرد که خارج از کنترل ما بود. بنابراین ما با امید حباب را تکان دادیم. ما می خواستیم همه را در جریان آنچه در جریان است قرار دهید.”

پس از بحث و گفتگو با Skybound Games، تصمیم گرفتیم بازی را به تعویق بیندازیم. تاریخ انتشار جدید اواخر این ماه اعلام خواهد شد. حیف که نتوانستیم همه چیز را به اشتراک بگذاریم، تلاش کشتی امیدواریم زودتر از آنچه می توانستیم امیدوار باشیم در کنار شما باشیم، از بازیکنانمان تشکر می کنیم و از عرق، عرق و چیزهای دیگر که برای ساخت بهترین بازی تا کنون انجام داده ایم تشکر می کنیم. ما قویاً معتقدیم که این انتخاب درستی است عرق من نمی توانم صبر کنم تا آن را بردارید!”

در طی آن زمان، استودیو Mega Cat «گروه‌های تمرکز متعدد» را برای جمع‌آوری «ساعت‌ها بازخورد تست پخش برای تعیین سبک و مشخصات بازی» برگزار کرد. ما همچنین رابط کاربری را اصلاح کرده ایم، نقشه جهان را به روز کرده ایم، جلوه های بصری را بهبود بخشیده ایم، تعادل بازی را بیشتر بهبود بخشیده ایم و گزینه های دسترسی را اضافه کرده ایم. همه این پیشرفت‌ها را می‌توانید در آخرین نسخه نمایشی ما مشاهده کنید، که به عنوان بخشی از Steam Sports Fest تا 22 می به صورت زنده برگزار می‌شود.

کل بازی شامل بیش از 50 ساعت محتوا است که تیم می خواهد آن را با جهان به اشتراک بگذارد. در ضمن منتظر بروزرسانی های بیشتر باشید. همچنین، مصاحبه ما با توسعه دهنده را در اینجا بررسی کنید.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید