توسعه بعدی World of Warcraft درباره دزدان دریایی نیست – رئیس بلیزارد


تقریبا یک سال از انتشار می گذرد، بنابراین World of Warcraft: Dragon Flight، گمانه زنی طرفداران در مورد موضوعات و مضامین گسترش بعدی MMORPG در حال حاضر در حال افزایش است. بازیکنان حدس می‌زنند که بسط بعدی حول محور دزدان دریایی می‌چرخد، زیرا آیتم‌های آرایشی جدیدی در بازی وجود دارد.

اما مایک یبارا، رئیس بلیزارد، هوا را پاک کرد. ایبارا یک پست دو حرفی ساده در پلتفرم شبکه اجتماعی X منتشر کرد که روی آن نوشته شده بود: «بدون دزدی دریایی». Ybarra در پاسخ به هواداران در شبکه های اجتماعی که در مورد این موضوع گمانه زنی می کردند، پستی منتشر کرد. دنیای جنگگسترش بعدی از

برای زمینه، لوازم آرایشی منتشر شده در طول توسعه دارای سابقه ای هستند که به محتوای آینده بازی اشاره می کند. مثلا، سرزمین های سایه این الحاقیه دارای بسته اژدها است و برخی از لوازم آرایشی با مضمون اژدها مدت‌ها پیش عرضه شد پرواز اژدها اعلام شد.تزئینی که بازیکن را وادار می کند تا حدس هایی با مضمون دزدان دریایی بزند دنیای جنگ این گسترش از بسته Seafarer که اخیراً منتشر شده و کمی قدیمی‌تر Waveborne Diplomat’s Regalia می‌آید.

دنیای جنگ رضایت بازیکنان از زمان انتشار الحاقیه Dragonflight به میزان قابل توجهی افزایش یافته است. این به این دلیل است که تعدادی ویژگی جدید مانند اژدها سواری را معرفی می کند که بر جنبه ای از افسانه وارکرافت تمرکز دارد که اینجا و آنجا ذکر شده است اما تا حد زیادی توسط برخی نادیده گرفته شده است. زمان.

World of Warcraft: Dragon Flight در رایانه شخصی موجود است. اگر توسعه جدیدی در حال توسعه باشد، اعلامیه ممکن است تنها در طول سال 2024 رخ دهد.

نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *