ویژگی جدید پست تجاری World of Warcraft به بازیکنان این امکان را می دهد که با تکمیل اهداف، اقلام آرایشی قدیمی را به دست آورند.


بلیزارد ویژگی‌های جدیدی را اعلام کرد که در راه است دنیای جنگاین استودیو با نام Trading Post پستی را در وب سایت رسمی خود منتشر کرده است که در آن ویژگی ها را توضیح می دهد. پست تجارت در حال حاضر برای پرداخت در آدرس زیر موجود است: دنیای جنگآزمایش عمومی قلمرو.

پست‌های تجاری در پایتخت آلیان، استورم‌ویند و پایتخت هورد، اورگریمار، اساساً به بازیکنان این امکان را می‌دهند تا با استفاده از یک ارز جدید، تزئیناتی مانند زره، پایه‌ها، سلاح‌ها و اسباب‌بازی‌ها را خریداری کنند.

جالب اینجاست که Trading Post حاوی اقلام آرایشی قدیمی است که دیگر در بازی موجود نیستند.به نظر می رسد بلیزارد می تواند از این ویژگی برای ارائه چیزی شبیه به قدیمی استفاده کند World of Warcraft TCG مانت ها و سایر موارد تبلیغاتی که دیگر در بازی در دسترس نیستند.

این ارز جدید، Trader’s Tender، با تکمیل فعالیت‌ها در Trader’s Log به دست می‌آید. The Traveler’s Log نیز به همراه Trading Post به بازی معرفی خواهد شد. فقط با مراجعه به Trading Post هر ماه می توانید حدود 500 مناقصه معامله گر را به دست آورید.

Log Traveler’s Log چالش ها و اهداف مختلفی را برای بازیکنان فراهم می کند و به آنها در مناقصات معامله گر با توجه به سطح چالش این اهداف و فعالیت ها پاداش می دهد. پست تجاری و گزارش مسافر هر ماه با اقلام جدید برای خرید و اهداف جدید برای تکمیل بازنشانی می شود.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید