world of warcraft wrath of the lich king classic

World of Warcraft: Wrath of the Lich King کلاسیک حالت سختی جدیدی را برای Dungeons اضافه می کند


بلیزارد اعلام کرد World of Warcraft: Wrath of the Lich King Classic ویژگی های جدید اضافه شده است. این ویژگی که در یک پست وبلاگ اعلام شد، بخشی از به‌روزرسانی منتشر شده در 19 ژانویه خواهد بود که گزینه‌های دشواری PVE جدیدی را اضافه می‌کند.

این ویژگی که Titan Rune Dungeons نامیده می‌شود، به بازیکنان اجازه می‌دهد تا با آیتم‌هایی که در ورودی همه سیاه‌چال‌های قهرمان سطح 80 یافت می‌شوند، تعامل داشته باشند. دستکاری این آیتم باعث افزایش سلامت، آسیب و اثرات اضافی همه دشمنان در سیاهچال می شود.

جوایز شرکت در بازی Titan’s Rune Dungeon معمولاً در نسخه‌های 10 نفره Naxxramas، Eye of Eternity و The Obsidian Sanctum داده می‌شود.

علاوه بر Titan Rune Dungeon جدید، این به‌روزرسانی همچنین دارای راه‌اندازی مسابقات Argent، حذف نمادها و به‌روزرسانی‌های فروشنده، و بخش مرکزی پچ، افتتاح یکی از محبوب‌ترین حملات World of Warcraft، اردو، افزایش است. این حمله دارای 14 باس نبرد است که در نبرد با خدای باستانی یوگ سارون به اوج خود می رسد.

World of Warcraft: Wrath of the Lich King Classic به عنوان بخشی از اشتراک معمولی World of Warcraft در رایانه شخصی موجود است.نویسنده: Shunal Doke