World of Warcraft: The War Within Beta Registration اکنون باز است


بلیزارد ثبت نام بتا را آغاز کرده است دنیای جنگدر توسعه های آینده، جنگ در داخل. بازیکنان می توانند از طریق وب سایت رسمی برای نسخه بتا این برنامه ثبت نام کنند. این شرکت هنوز زمان انتشار نسخه بتا را تایید نکرده است. World of Warcraft: The War In با این حال، اجراهای زنده وجود خواهد داشت.

World of Warcraft: The War In این مجموعه دارای محتوای جدید، از جمله سقف سطح جدید و مناطق جدید برای کاوش بازیکنان است.برخی مناطق جدید در راه است دنیای جنگ این گسترش شامل Isle of Dawn، Ringing Deeps، Hallowfall و Azi Kahet است.

جنگ در داخل همچنین ویژگی های جدیدی را معرفی می کند که بلیزارد آن را “همیشه سبز” توصیف می کند. این ویژگی‌ها شامل یک ویژگی آخر بازی جدید به نام Delves، یک سیستم جایگزین گسترده به نام Warbands، Earthen به عنوان یک مسابقه متحد قابل بازی، و هشت سیاه چال جدید و یک حمله جدید برای راه‌اندازی توسعه است.

یکی از بزرگترین ویژگی های جدید به زودی این است World of Warcraft: The War In یک سیستم استعداد قهرمان جدید است که به بازیکنان اجازه می‌دهد کلاس‌ها و تخصص‌های خود را به گونه‌ای شبیه‌سازی کنند که شبیه شخصیت‌های نمادین محیط بازی باشد.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید