World of Warcraft: The War Within 20th Anniversary Collector's Edition اکنون در دسترس است


دنیای جنگ در نوامبر آینده بیستمین سالگرد خود را جشن می گیرد که به طور تصادفی با دوره توسعه بعدی مصادف می شود. جنگ در داخلکه برای اکران در سال آینده برنامه ریزی شده است، سه گانه جدیدی به نام World Soul Saga را آغاز می کند.برای بزرگداشت هر دو نقطه عطف، Blizzard Entertainment World of Warcraft: The War Within 20th Anniversary Collector's Edition.

نسخه 20th Anniversary Collector's Edition که اکنون به صورت انحصاری در فروشگاه Blizzard Gear با قیمت 180 دلار برای پیش‌سفارش در دسترس است، شامل یک کتاب هنری با جلد گالینگور، پین کلکسیونی با ویژگی‌های Anduin، Alleria و Thrall، و مجسمه Gryphon Rider است.

همه اینها علاوه بر همه چیزهایی است که در نسخه قبلی منتشر شده Epic نسخه بعدی اضافه شده است – کلیدی برای خود بسط، دسترسی به نسخه بتا بعدی، 3 روز دسترسی اولیه و 30 روز زمان در بازی، شخصیت سطح 70 تقویت و بیشتر. کل بسته بندی در یک جعبه هنری منحصر به فرد عرضه می شود و ابعاد تقریباً 10.7 اینچ 12 اینچ در 2.9 اینچ (272 میلی متر × 306 میلی متر در 74 میلی متر) دارد.

بلیزارد اعلام کرده است کسانی که قبلا این نسخه را خریداری کرده اند جنگ در داخل نسخه 20th Anniversary Collector's Edition هنوز برای خرید موجود است. سپس مبلغ موجودی Battle.net را برای خرید قبلی خود بازپرداخت خواهید کرد. این تعادل را می توان در Battle.net یا خود بازی استفاده کرد.

World of Warcraft: The War In قرار است در سال جاری منتشر شود. تاریخ انتشار مشخصی هنوز اعلام نشده است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید