World of Warcraft: Dragonflight بازیکنان را در ۷ نوامبر به Emerald Dream می برد


بلیزارد برخی از محتوایی را که بازیکنان انتظار دارند را فاش کرده است World of Warcraft: Dragonflight پچ 10.2 قرار است در 7 نوامبر منتشر شود.آپدیت فقط یک هفته پیش می رسد پرواز اژدهافصل 3 آغاز شده است و چرخش جدیدی از سیاه چال‌های Mythic+، حملات جدید و مناطق کاملاً جدید را به همراه دارد.

نکته برجسته این به روز رسانی که Guardians of the Dream نام دارد، اضافه شدن Emerald Dream به عنوان یک منطقه جدید برای کشف بازیکنان است. این منطقه داستان خاص خود را با کوئست ها دارد که با حمله جدیدی به نام “Amidrasil, Dream of Hope” که در 14 نوامبر منتشر می شود به اوج خود می رسد.

Emerald Dream منطقه ای است که زمانی وجود داشته است. وارکرفت اگرچه این تنظیمات برای مدتی طولانی در دست ساخت بوده است و به بازیکنان تنها نگاهی اجمالی به بخش‌های کوچک منطقه داده شده است، اعتقاد بر این است که این یک نسخه از سیاره Azeroth است که به عنوان طرحی برای کل سیاره عمل می‌کند.

این به روز رسانی همچنین می تواند شامل مجموعه جدیدی از سیاه چال ها برای کاوش بازیکنان، فصل جدید PvP با جوایز منحصر به فرد و وسایل نقلیه و لوازم آرایشی جدید برای جمع آوری باشد.

نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید