World of Warcraft: Dragonflight شش آپدیت برای سال 2023 دارد


دنیای جنگ سابقه این گسترش در چند سال گذشته بسیار موفق بوده است، اما به نظر می رسد که جامعه قدیمی علاقه مندان به MMORPG در یک نکته موافق هستند: پرواز اژدها، در ماه نوامبر عرضه می شود و یکی از بهترین محتوایی است که بلیزارد اینترتینمنت در مدت زمان طولانی به بازی آورده است. جای تعجب نیست که بلیزارد در واقع قصد دارد تا مدتی طولانی تر از اخیراً به پشتیبانی از توسعه دهندگان ادامه دهد.

هالی لانگدیل، تهیه کننده اجرایی، در به روز رسانی به وب سایت رسمی بازی نوشت: پرواز اژدها “همیشه باید چیزی در گوشه و کنار وجود داشته باشد” و به‌روزرسانی‌های جدید بلافاصله پس از انتشار آخرین به‌روزرسانی زنده و در دستان شما، تست واقعی را نشان می‌دهند.

برای این منظور، این برنامه در سال 2023 در مجموع 6 به روز رسانی دریافت خواهد کرد. پرواز اژدها فصل اول محتوای پس از عرضه در اوایل این ماه آغاز می‌شود، و انتظار می‌رود فصل‌های 2 و 3 به ترتیب پس از بهار و پاییز عرضه شوند و هر کدام دو وصله کوچک‌تر قبل از آن منتشر شوند. این وصله‌ها افزودنی‌ها و ترفندهای مختلفی از جمله ویژگی‌های جدید Trading Post، رویدادهای جهانی، ماموریت‌های داستانی، به‌روزرسانی‌های تعطیلات، به‌روزرسانی‌های سیستم و موارد دیگر را به همراه دارند. در زیر می توانید نقشه راه کامل را مشاهده کنید.

اخیراً بلیزارد سابق و وارکرفت کریس متزن کهنه کار در حال بازگشت به شرکت به عنوان مشاور خلاق برای MMORPG است و چشم به مشارکت بیشتر در پروژه های آینده دارد. بیشتر بدانید.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید