توسعه دهنده World of Warcraft هنوز در حال مذاکره در مورد عرضه احتمالی کنسول است


دنیای جنگ هالی لانگدیل، تهیه کننده اجرایی، فاش کرد که استودیو هنوز در حال بحث در مورد عرضه احتمالی کنسول برای MMORPG است. در مصاحبه ای با VGC، لانگدیل لزوماً عرضه کنسول را رد نکرد. دنیای جنگ.

لانگدیل در پاسخ به سوالی درباره عرضه کنسول، گفت: «البته، ما هنوز در مورد آن صحبت می کنیم. “ما گیمر هستیم. فکر نمی‌کنم چیزی خارج از محدوده احتمالی باشد، اما در حال حاضر چیزی برای صحبت وجود ندارد.”

در طول عرضه کنسول، شایان ذکر است که دنیای جنگ تعداد قابل توجهی از بازیکنان جدید را به MMORPG وارد می کند و این پورت با مجموعه ای از چالش ها همراه خواهد بود. یکی از چالش‌های بزرگی که نسخه‌های کنسولی بالقوه بازی با آن روبرو هستند، نحوه عملکرد افزونه‌ها است. دنیای جنگبازی پایانی به شدت به بازیکنانی که دارای افزونه‌های رابط کاربری خاصی هستند، متکی است تا به درستی چیزهایی مانند نحوه کار باس‌های حمله را درک کنند.

لانگدیل همچنین در مورد تأثیرات بلیزارد از خرید اخیر مایکروسافت صحبت کرد و گفت که این شرکت ارتباط کمی با استودیو دارد. او فاش کرد که بلیزارد برای ارتباط با سایر تیم های توسعه نیز باز است. کتیبه های بزرگ آنلاین، و صنایع دستی معدن.

لانگدیل گفت: “اگر چیزی باشد، فقط مفید بوده است.” ما در Mojang با هلن چانگ وقت می گذراندیم و اطلاعات را به اشتراک می گذاشتیم، بنابراین به آنچه برای آنها کار می کرد دسترسی داشتیم و می توانستیم با آنها صحبت کنیم. کتیبه های بزرگ آنلاین وقتی با هم متحد می شویم و کارهایی که انجام می دهیم و کارها را به اشتراک می گذاریم، احساس می کنیم که در حال کسب سود هستیم. ”

لانگدیل ادامه داد: “هیچ کس از ما چیزی نمی خواهد.” “دنیای جنگ خیلی خوب کار می کند و آنقدر به کاری که به دست آورده اند افتخار می کنند که تقریباً مثل این است که آن را رها کرده اند و اجازه می دهند که همچنان عالی باشد. آنها بسیار حمایت می کنند و می گویند “بیایید اجازه دهیم بلیزارد بلیزارد شود.” ”

دنیای جنگ ما در حال حاضر در مرحله تکمیل توسعه فعلی هستیم. پرواز اژدهاوقتی آماده سازی کامل شد، جنگ در داخل، اخیرا نسخه کلکسیونی بیستمین سالگرد خود را معرفی کرد.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید