فاز 2 از World of Warcraft Classic Season of Discovery با سطح جدید 40، حمله Gnomeleghan آغاز می شود.


بلیزارد به‌روزرسانی‌های اصلی جدید زیر را منتشر کرده است: کلاسیک دنیای وارکرفت، فاز 2 فصل Discovery آغاز می شود. به عنوان بخشی از آپدیت، بازیکنان می‌توانند به سطح 40 برسند و در این مرحله می‌توانند در یک چالش آخر بازی جدید در قالب Raid Gnomeleghan شرکت کنند.

به عنوان بخشی از فصل کاوش فاز 2، Gnomeleghan از یک سیاهچال 5 نفره به یک حمله 10 نفره بازطراحی شده است. هر باس در Gnomeleghan نیز تغییر کرده است، در مجموع شش باس فایت در Raid انجام شده است. به عنوان بخشی از تجربه جدید، بازیکنان همچنین می‌توانند با الهام از آیتم‌های کلاسیک World of Warcraft، مانند Automatic Crowd Pummeler، لوت جدیدی به دست آورند.

بازیکنان همچنین می توانند برای هر یک از 9 پینه قابل بازی در بازی انتظار دو رون جدید داشته باشند که راه های بیشتری را برای بازیکنان برای سفارشی کردن رفتار کلاس دلخواه خود فراهم می کند. این ران‌ها طیف وسیعی از گزینه‌ها را دارند، از آن‌هایی که به ساخت‌های جالبی که قبلاً دیده نشده‌اند مانند Warlock Tank تا مواردی که خروجی آسیب کلاس‌هایی مانند Warrior را با توانایی‌های اضافی بیشتر می‌کنند، اجازه می‌دهند.

در سمت PvP، اکنون می توانید رویداد جدیدی Blood Moon World را که هر سه ساعت یکبار در Stranglethorn Vale برگزار می شود، بررسی کنید. در آنجا بازیکنان می توانند با یکدیگر به رقابت بپردازند و جوایز اضافی را در قالب تجهیزات جدید دریافت کنند.

از آنجایی که Season of Discovery به بازیکنان اجازه می‌دهد تا به سطح 40 برسند، این بدان معناست که بازیکنان می‌توانند اولین مانت خود را باز کنند. علاوه بر مانت‌های مبتنی بر جناح سنتی، این به‌روزرسانی با دو پایه جدید Faction-Agnostic نیز ارائه می‌شود که بازیکنان می‌توانند شروع به مقابله کنند.

برای بازیکنانی که تازه وارد Season of Discovery شده اند کلاسیک دنیای وارکرفت50 درصد علاقه‌مند به تجربه وجود خواهد داشت، که به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا به سرعت به سقف سطح قبلی 25 برسند و در سفر به سطح جدید 40 به سایرین بپیوندند.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید