جزئیات داستان Wonder Woman در نظرسنجی آنلاین جدید فاش شد


برادران وارنر دیسکاوری است جوخه انتحار: لیگ عدالت را شکست دهید این تاثیر قابل توجهی بر سود دارد.تولید یکپارچه زن شگفت انگیز اگرچه هنوز در حال توسعه است، هیچ به‌روزرسانی از سوی هیچ‌کس خارج از بازی‌های WB وجود ندارد که تأیید کند این عنوان به عنوان یک عنوان سرویس زنده طراحی نشده است.

اما ظاهراً جزئیات جدیدی از تحقیقات آنلاین ظاهر شده است. تصویر هنری مفهومی و گزینه‌های نظرسنجی “در پاسخ به گزارش صاحب حق چاپ حذف شده است” (به ظاهر صحت آن را تأیید می کند). شرح داستان دست نخورده باقی مانده است، با طرح اصلی این است که جادوگر سیرس یک “ارتش از گورگون ها، سیکلوپ ها و هیولاهای دیگر” را برای حمله به Themyscira رهبری می کند.

به عنوان Wonder Woman، بازیکنان به زادگاه او باز می گردند و به متحدانش کمک می کنند. او همچنین رابطه‌اش را با ملکه هیپولیتا و آمازون‌های دیگرش که سال‌ها قبل از تصمیم دیانا برای ترک احساس «خیانت» کرده‌اند، اصلاح می‌کند. @WWGameUpdates در توییتر اشاره می‌کند که همراه با سیرس، مدوسا و چیتا «نقش‌های مهم» را بازی خواهند کرد.

مشخص نیست که آیا این هنوز داستان پروژه است یا در طول توسعه تغییر کرده است. فقط زمان مشخص خواهد کرد، اما این اکشن ماجراجویی، که می تواند با قیمت 69.99 پوند به فروش برسد، احتمالاً کمترین تعجب را دارد. در ضمن برای جزئیات بیشتر با ما همراه باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید