Wonder Woman از استودیو Gotham Knights پشتیبانی توسعه دریافت می کند


بیش از سه سال پس از اعلام آن، اطلاعات کمی در مورد Monolith Productions وجود دارد. زن شگفت انگیز بازی هنوز در حال انجام است، اما قطعات کوچکی از اطلاعات هنوز اینجا و آنجا ظاهر می شوند. یکی دیگر از آنها در یک آگهی شغلی که اخیراً منتشر شده بود (از طریق Tech4gamers) نشان داده شد که شرکت پشت استودیو را فاش کرد. شوالیه های گاتهام و Batman: Arkham Origins، WB Games Montreal پشتیبانی توسعه را برای: زن شگفت انگیز.

فهرست منتشر شده توسط WB Games Montreal برای موقعیت هنرمند توسعه خارجی بیان می‌کند که “اولین ماموریت” این نقش “همکاری نزدیک با تیم ما و حمایت از تیم Monolith Productions در پروژه‌های اعلام‌شده است.” نوشته شده است. زن شگفت انگیز بازی “

در دسامبر 2022، پروفایل لینکدین Bryan Theberge از WB Games Montreal اشاره کرد که بازی بعدی خود این استودیو نیز در حال تولید است.

WB Games قبلاً بخشی از Monolith Productions بود. زن شگفت انگیز این بازی یک تجربه جهان باز خواهد بود و از سیستم nemesis از عناوین قبلی Monolith استفاده می کند. سرزمین میانه: سایه موردور و سرزمین میانه: سایه جنگ.

یک آگهی شغلی از نوامبر گذشته نشان می‌دهد که بازی شامل عناصر سرویس زنده می‌شود، اما اندکی پس از آن WB Games فاش کرد: زن شگفت انگیز این بازی به عنوان یک بازی اکشن ماجراجویی تک نفره طراحی شده است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید