Wonder Woman image

Wonder Woman – God of War طراح UX سرب Ragnarok به Monolith می پیوندد


تولیدات یکپارچه زن شگفت انگیز از زمان اعلام آن در دسامبر 2021 جزئیات جدیدی وجود ندارد، اما توسعه همچنان ادامه دارد. میلا پاولین که اخیراً به عنوان طراح اصلی بریتانیا در استودیو سانتا مونیکا کار می کرد. خدای جنگ راگناروک، در لینکدین اعلام کرد که به Monolith به عنوان مدیر طراحی UX برای عنوان آینده DC Universe پیوسته است.

او نقش بزرگی داشت راگناروک ویژگی‌های دسترس‌پذیری که برنده جایزه نوآوری در دسترس‌پذیری در The Game Awards 2022 شدند. زن شگفت انگیز با توجه به توییت اخیر Pavlin، به نظر می رسد که دسترسی را نیز در خود جای داده است. “من سوار شده ام زن شگفت انگیز من فقط یک هفته است که این بازی را انجام داده ام، اما از تعهد تیم به دسترسی تحت تاثیر قرار گرفته ام. صنعت بازی نسبت به چند سال پیش احساس متفاوتی دارد، به نحوی عالی!”

زن شگفت انگیز هنوز پنجره انتشار یا پلتفرم های اعلام شده وجود ندارد. تایید شده است که یک داستان اصلی را نشان می دهد که در آن دایانا برای “یکپارچگی خانواده آمازون و انسان های دنیای مدرن” مبارزه می کند.

علاوه بر دنیای باز، این عنوان شامل احیای سیستم Nemesis نیز خواهد بود. سرزمین میانه: سایه موردور چه زمانی سایه جنگ. از زن شگفت انگیز، که هنوز توضیح داده نشده است، اما به شما امکان می دهد “ارتباطات عمیقی با دشمنان و متحدان خود برقرار کنید”.

نویسنده: Ravi Sinha