Wonder Woman دارای نبردهای آزاد و متحدان و دشمنان خواهد بود – شایعه


به لطف تحقیقات آنلاین، Monolith Productions زن شگفت انگیز ظاهراً ظاهر شده است. انتخاب‌های نظرسنجی و هنر مفهومی به دلیل ادعاهای کپی رایت حذف شده‌اند، اما به نظر می‌رسد اولین جزئیات داستان و گیم‌پلی فاش شده است.

همانطور که قبلا اعلام شد، از سیستم Nemesis استفاده می کند. سرزمین میانه: سایه موردور و بیشتر گسترش یافت سایه جنگ. که در زن شگفت انگیزطبق این مطالعه، بازی از نظر رویه ای یک “بازیگر منحصر به فرد” از “دوستان و دشمنان” ایجاد می کند که “انتخابات و اقدامات شما را به خاطر می آورند” و بر اساس باورهای خود واکنش نشان می دهند. دایانا همچنین با «شخصیت‌های نمادین دی‌سی» ملاقات خواهد کرد که می‌تواند شامل قهرمانان دیگر و «اهالی اسطوره‌ای اساطیر یونان» باشد.

از نظر گیم پلی، زن شگفت انگیز به نظر می رسد که نبرد آزاد را ارائه می دهد، میانه زمین این مجموعه دارای بازی های بسیاری با “ترکیب های مخرب” است. بازیکنان همچنین می توانند با استفاده از کمند حقیقت دایانا به سراسر جهان پرواز کنند.

WB Games تاریخ انتشار را اعلام نکرده است. زن شگفت انگیز اگرچه هیچ عنصر سرویس زنده وجود ندارد، هیچ گیم پلی نیز نمایش داده نشده است. این برای Xbox Series X/S، PS5 و PC منتشر خواهد شد، پس منتظر بروزرسانی های بعدی باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید