عنوان Wonder Woman – Monolith می تواند دارای هنر مفهومی باشد


WB Games و Monolith Productions زن شگفت انگیز این بازی تقریباً دو سال پیش منتشر شد و در حالی که از آن زمان تاکنون جزئیات کمی در مورد عنوان ابرقهرمانی وجود داشته است، به نظر می رسد هنر مفهومی جدید نگاهی اجمالی به دیدگاه استودیو برای بازی ارائه کرده است.

همانطور که توسط @WWGameUpdates در توییتر مشاهده شد، زن شگفت انگیز این عنوان اخیراً به عنوان یک تصویر بنری در پروفایل LinkedIn جیمز فیلیپ جنتیل، سرپرست ارشد MoCap در Monolith Productions دیده شد. تایید نشده است که آیا مفهوم هنری مربوط به خود بازی است یا ارتباطی با پروژه ندارد، اما جنتیله از آن زمان تصویر بنر پروفایل خود را تغییر داده است.

خود هنر مفهومی Wonder Woman، مستعار پرنسس دایانا را نشان می‌دهد که کمند نمادین خود را به صدا در می‌آورد، در مقابل پس‌زمینه Themyscira سرسبز، در کنار رزمندگان آمازونیایی خود با شمشیر و سپر، و یک دختر کوچک زره پوش ایستاده است. با یک سرباز دیگر با سلاح ایستاده است. . مسلسل مفهوم هنر زیر را بررسی کنید.

برای اطلاعات بیشتر، زن شگفت انگیز در حال حاضر بازی‌های بسیار کمی وجود دارد، اما WB Games و Monolith Productions قبلاً نیز مانند استودیوها به این موضوع اذعان کرده‌اند. میانه زمین duology، یک بازی جهان باز است و دارای سیستم Nemesis است.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *