DLC Wo Long: Fallen Empire – Upheaval in Jingxiang منتشر شد


سومین و آخرین DLC از اولانگ: سلسله سقوط کرده، آشفتگی در کیوتودر حال حاضر برای PC، PS4، PS5، Xbox One و Xbox Series X/S در دسترس است. DLC داستان بازی را با بازی Yuan Shu ادامه می دهد.

شخصیت های مهم دیگری مانند Guan Yu نیز در شهر ظاهر می شوند و بازیکنان می توانند از نوع جدیدی از شلاق استفاده کنند. این بازی همچنین Chenguang، یک جانور الهی جدید را اضافه می‌کند که بازیکنان می‌توانند در نبرد سوار شوند و به دشمنان حمله کنند.

آشفتگی در کیوتو همچنین با مجموعه‌ای از محتوای جدید دیگر، از جمله گزینه‌های دشواری جدید، یک سیستم استراتژی جدید، و گزینه‌ای برای افزودن محتوای سفر هزار مایلی متمرکز بر پایان بازی، به بازیکنان اجازه می‌دهد تا به سطوح 101-100 و بالاتر برسند. می‌توانید حرکت کنید. بر.

برای بازیکنانی که صاحب DLC نیستند، یک به‌روزرسانی رایگان منتشر شده است که همکاری با Nioh 2 را به همراه دارد. این آپدیت شامل یک ماموریت با میزوکی، یکی از باس‌های نبرد Nioh 2 است. بازیکنانی که باس ها را شکست می دهند می توانند اسکن پات کسب کنند. کلاه به عنوان پاداش ویژه.

اولانگ: سلسله سقوط کرده در ماه مارس برای رایانه های شخصی و کنسول ها منتشر شد. بررسی ما را برای جزئیات بیشتر بخوانید.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید