Wo Long Fallen Dynasty_02

Wo Long: Fallen Dynasty از 4K/60 FPS و نمایشگرهای فوق عریض پشتیبانی می کند، حالت عکس تأیید شده است


با تریلر داستانی جدید برای گاریو: سلسله مرگ، پیش نمایش ها از رسانه های مختلف شروع به کاهش می کنند. Mako Reactor ساخت‌های اولیه رایانه‌های شخصی را آزمایش کرده و چندین ویژگی مانند نرخ فریم 30 و 60 فریم در ثانیه را تأیید کرده است. نمایشگرهای فوق عریض، با وضوح تا 4K، به علاوه وضوح تصویر قابل تنظیم (حداقل 50٪) پشتیبانی می شوند.

اگرچه قبلا تایید شده بود، Nvidia DLSS در این ساخت در دسترس نبود، بنابراین مشخص نیست که آیا در زمان راه اندازی در دسترس خواهد بود یا خیر. سایر تنظیمات گرافیکی شامل پشتیبانی از HDR، کیفیت بافت و سایه، مه صدا شامل وضوح و کیفیت ابر، بازتاب فضای صفحه، مدل است. LOD، انسداد محیط، و V-Sync. می‌توانید اندازه فونت را برای زیرنویس‌ها، متن توصیفی، اعلان‌ها و موارد دیگر تنظیم کنید.

DualSense همراه با بازخورد لمسی پشتیبانی می شود که لمس خوبی است. من از فلاش بک ها ناامید می شدم زیرا دکمه های صفحه کلید و ماوس وجود نداشتند. nio 2 در زمان عرضه روی رایانه شخصی عرضه خواهد شد، اما احتمالاً به دلیل ساخت اولیه است. در Steam Deck، به نظر می‌رسد عملکرد در حدود 30 فریم در ثانیه است، اما به نظر می‌رسد که صحنه‌های از پیش رندر شده کار نمی‌کنند.

در نهایت، حالت عکس را با گزینه هایی برای تعداد نور، موقعیت، روشنایی و لغزنده RGB بررسی کنید. همچنین می توانید دوربین را حرکت دهید و از حرکت فریم به فریم استفاده کنید. با نزدیک‌تر شدن به راه‌اندازی، جزئیات بیشتر درباره حالت عکس فاش خواهد شد.

گاریو: سلسله مرگ در تاریخ 3 مارس برای Xbox One، Xbox Series X/S، PS4، PS5 و PC عرضه می شود.نویسنده: Ravi Sinha