Wo Long Fallen Dynasty (8)

Wo Long: Fallen Dynasty توسط ESRB قبل از انتشار مارس رتبه بندی شده است


Team Ninja در حال حاضر چندین بازی مهم در این استودیو در دست ساخت دارد که مقدار زیادی کار باید انجام شود. اولین مورد از آنها یک بازی RPG اکشن Soulslike است که فاصله چندانی با راه اندازی ندارد. گاریو: سلسله مرگ قرار است تا چند ماه دیگر شروع شود.

قبل از انتشار، این بازی یک رتبه بندی طبقه بندی شده از هیئت رتبه بندی نرم افزار سرگرمی (ESRB) با رتبه 17+ بالغ دریافت کرد. البته، با نزدیک شدن به عرضه بازی، انتظار می‌رود که ما شروع به دستیابی به نقاط عطفی مانند این نسبت به انتشار کنیم، بنابراین افرادی که مشتاقانه منتظر بازی هستند از دیدن این اتفاق خوشحال خواهند شد. شما آنجا خواهید بود.

والون ها در رتبه بندی ESRB نیز اشاره شده است که این بازی دارای قابلیت های چند نفره است. البته مدتی است که این موضوع شناخته شده است (بدون پشتیبانی از کراس پلی)، اما شامل خریدهای درون بازی نیز می شود. DLC از ژوئن تا دسامبر تحویل داده می شود.

گاریو: سلسله مرگ در تاریخ 3 مارس برای PS5، Xbox Series X/S، PS4، Xbox One و PC در دسترس است.Team Ninja همچنین در حال حاضر روی یک اکشن-RPG جهان باز کار می کند ظهور رونین، در سال 2024 به طور انحصاری برای PS5 عرضه خواهد شد.نویسنده: Shubhankar Parijat