توسعه دهنده Wo Long: Fallen Empire می گوید “در این مرحله هیچ برنامه ای” برای دنباله وجود ندارد


اولانگ: سلسله سقوط کرده ممکن است مانند توسعه دهنده Team Ninja از تحسین منتقدان تقریباً جهانی برخوردار نباشد نیوه اگرچه این عنوان بود، اما در نوع خود یک بازی نسبتاً موفق بود، با نقدهای قوی (اگر نه عالی) و عملکرد تجاری متناسب، با بیش از 1 میلیون فروش تا آوریل سال گذشته. بیش از یک کتاب فروخت (و 3.8 را جذب کرد. میلیون بازیکن به لطف اولین روز راه اندازی Game Pass).

با توجه به موفقیت آن، اولانگ Team Ninja و Koei Tecmo قصد دارند چه چیزی را در یک سریال بسازند؟ به نظر نمی رسد در حال حاضر برنامه ای برای آن وجود داشته باشد. او این را در مصاحبه با TouchArcade گفت. اولانگ: سلسله سقوط کرده کارگردان و تهیه کننده ماساکازو هیرایاما گفت که سازنده برنامه ای برای کار بر روی دنباله ای برای عنوان اکشن در حال حاضر ندارد.

با این حال، جالب است که هیرایاما اضافه کرد که او علاقه مند به توسعه یک پیگیری است که بر دوره های بعدی تاریخ چین تمرکز دارد «اگر فرصتی پیش بیاید». مال آقای اولانگ نمایش صحنه ای که سقوط سلسله هان را به تصویر می کشد. البته این به دوره سه پادشاهی اشاره دارد که هیرایاما می گوید می خواهد آن را از طریق اکشن و داستان به تصویر بکشد. اولانگ.

وی در پاسخ به سوالی در مورد دنباله آن گفت: “در این مرحله هیچ برنامه ای برای دنباله وجود ندارد زیرا تمرکز ما برای سال مالی 2023 روی DLC و به روز رسانی است.” “علاوه بر این، من احساس می کنم که دوره تاریخی پس از گاریو جذابیت منحصر به فردی به عنوان دوران فرماندهان نظامی دارد و می خواهم آن را از طریق اکشن و داستان به تصویر بکشم، پس لطفا منتظر آن باشید.” فرصت، لطفا این کار را انجام دهید. لطفا این چالش را قبول کنید. ”

اولانگ: سلسله سقوط کرده این بازی در ماه مارس برای پلی‌استیشن، ایکس‌باکس و رایانه‌های شخصی منتشر شد و از آن زمان تاکنون سه نسخه بسط‌دهنده پولی به شکل‌های زیر دریافت کرده است: نبرد ناکاهارا، فاتح کوتو، و آشفتگی در کیوتو. این بازی به‌روزرسانی‌ها و پچ‌های رایگان و همچنین رویدادهای مشترک با بازی‌های دیگر را دریافت کرده است، از جمله: Nioh 2، Blade Point: Naraka، و دروغ پ. نسخه کامل امروز منتشر خواهد شد.

در همین حال، بازی بعدی توسعه دهنده Team Ninja یک انحصاری پلی استیشن 5 است ظهور رونین، در 22 مارس منتشر می شود.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید