نسخه کامل Wo Long: Fallen Diana اکنون در دسترس است


Koei Tecmo Games نسخه کامل اولانگ: سلسله سقوط کرده در حال حاضر برای Xbox One، Xbox Series X/S، PS4، PS5 و PC در دسترس است. تریلر معرفی را در زیر تماشا کنید.

علاوه بر بازی پایه و تمامی به‌روزرسانی‌هایی که تاکنون منتشر شده است، نسخه کامل شامل یک Season Pas است که شامل سه DLC داستانی است. نبرد ناکاهارا، فاتح کوتو و آشفتگی در کیوتو. همچنین شامل سه مجموعه زره پاداش (Qinglong، Zhuque، و Baihu) است. اگر این کافی نیست، Shiiji وجود دارد، آیتمی که مکان همه پرچم‌ها را در نقشه کوچک نشان می‌دهد.

همه بازیکنان همچنین می توانند ست زره جنگی Genbu را به صورت رایگان دریافت کنند. از بنر نظامی دیدن کنید و بخش “تحویل” را بررسی کنید. Armor تا 29 فوریه ساعت 11:59 شب به وقت ژاپن رایگان است. پس از آن در دسترس نخواهد بود، پس همین الان آن را دریافت کنید.

بررسی ما را در مورد اولانگ: سلسله سقوط کرده با این حال، در سال گذشته چیزهای زیادی تغییر کرده است. ماساکازو هیرایاما، کارگردان و تهیه کننده در مورد آینده گفت که هیچ برنامه ای برای دنباله ای در این مرحله وجود ندارد. با این حال، عناوینی که پس از دوره سه پادشاهی تنظیم می‌شوند، ممکن است «اگر فرصت داده شود» کارساز باشند.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید