ویدیوی Wizard with a Gun محیط سورئال The Shatter را به نمایش می گذارد


دنیا کمی گیج کننده است شعبده باز با تفنگ، به لطف قدرت هرج و مرج. بقایای آن به نام The Shatter شناخته می شود و بازیکنان برای زنده ماندن باید از آن عبور کنند. ویدیوی جدیدی از Gunmancer’s Diary منتشر شده است که برخی از مناطق The Shatter و تهدیداتی که با آن مواجه است را به نمایش می گذارد. آن را در زیر بررسی کنید.

سفر شما در Imperium، خرابه‌های یک امپراتوری جادویی، آغاز می‌شود و سپس به سمت The Fell، منطقه‌ای پر از قارچ‌ها می‌روید. همچنین زمین های بایر یخ زده از محیط های قطب شمال و اقیانوس های بایر که شبیه بیابان های خشک هستند وجود دارد. این ایده خوبی است که اغلب به برج برگردید، زیرا به شما امکان می دهد اقلام را ذخیره کنید، در مورد آنها تحقیق کنید و جادوهای جدید یاد بگیرید و سفرهای بعدی را آسان تر کنید.

شعبده باز با تفنگ این در 17 اکتبر برای Xbox Series X/S، PS5 و PC با قیمت 24.99 دلار عرضه می شود. برای پیش‌سفارش‌ها، The Noble Wizard Pack، که شامل لوازم آرایشی است، دریافت می‌شود. برای کسانی که به گیم پلی علاقه مند هستند، یک نسخه آزمایشی متمرکز بر تک نفره بار دیگر در Steam در دسترس است.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید