تریلر Wizard with a Gun بازی co-op را معرفی می کند


بازی های گالوانیکی شعبده باز با تفنگ تریلر جدیدی دریافت کرده است که گیم پلی همکاری بازی بقای سندباکس آینده را فاش می کند. بازیکنانی که در The Shatter به دام افتاده اند باید محیط های مختلف را کاوش کنند، مواد را جمع آوری کنند و پایگاه برج خود را ارتقا دهند تا زنده بمانند. داشتن کسی که پشت شما را تماشا می کند کار را آسان تر می کند.

هم تیمی ها می توانند یکدیگر را احیا کنند و جادوها را برای تأثیر ویرانگر ترکیب کنند. اگر هم تیمی هایتان سقوط کردند، می توانید از آن سوی قبر به آنها کمک کنید و دشمنانتان را بترسانید. اگر بتوانید مجسمه های خاصی پیدا کنید، می توانید آنها را زنده کنید و در نبرد شرکت کنید.

شاتر چیزهای زیادی برای ارائه دارد، از بیابان یخ زده قطب شمال گرفته تا اقیانوس های خشک و بی حاصل. جمع آوری مواد به شما این امکان را می دهد که آیتم های جدیدی بسازید، پایگاه خود را با ویژگی های جدید گسترش دهید و طلسم های جدیدی را یاد بگیرید تا شانس بقای خود را افزایش دهید.

شعبده باز با تفنگ در 17 اکتبر برای Xbox One، Xbox Series X/S، PS4، PS5، PC و Nintendo Switch منتشر خواهد شد. قبل از انتشار جزئیات را به شما اطلاع خواهیم داد، پس لطفا کمی صبر کنید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید