تریلر جدیدی از Wizard with a Gun برای PS5 و Xbox Series X/S منتشر شد


بازی های گالوانیکی جادوگر با تفنگ این بازی در Devolver Direct اخیر با یک تریلر متحرک و گیم پلی جدید دوباره ظاهر شد. دنیا از کرکره رنج می برد. اینکه بتوانید آن را بازسازی کنید یا نه به خودتان بستگی دارد. آه، اگر بتوانم آشوب را شکست دهم، خوب است. زیر را بررسی کنید.

می توان آن را به صورت انفرادی یا کوآپ بازی کرد و به بازیکن اجازه می دهد منابع مختلف و گلوله های جادویی را برای مبارزه با دشمنان مختلف بسازد و ذخیره کند. در نقاط خاصی، می‌توانید از «پلتفرم‌هایی» شلیک کنید که جهان را پر می‌کنند و مواردی را کشف کنید تا اطلاعات بیشتری درباره نقشه نشان دهید. جالب اینجاست که چندین مکانیک استخراج وجود دارد که به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا ابزارهای قدیمی را جمع‌آوری کنند و به برج بازگردند یا برای منابع بیشتر در Overworld بمانند.

جادوگر با تفنگ قرار است برای PS5، Xbox Series X/S و PC ظاهر شود (مشخص نیست که آیا نسخه Nintendo Switch در حال توسعه است یا خیر). یک نسخه ی نمایشی رایگان تک نفره در حال حاضر در Steam در دسترس است، اما کل بازی از دو نفره co-op پشتیبانی می کند. برای جزئیات، لطفا کمی صبر کنید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید