گالوانیک گیمز، سازنده بازی Wizard with a Gun، در حال تعطیل شدن است.


شعبده باز با تفنگ توسعه دهنده گالوانیک گیمز از بسته شدن آن در لینکدین خبر داد.این استودیو است شعبده باز با تفنگ این بازی سال گذشته برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها منتشر شد، اما علیرغم دریافت نقدهای تحسین‌برانگیز از سوی منتقدان، به نظر نمی‌رسید که این شوتر دوقلو سرکش هرگز مخاطبی را که انتظارش را داشت، جلب کند.

پاتریک مورگان، بنیانگذار و رئیس گالوانیک گیمز، در اطلاعیه ای که در لینکدین منتشر شد، گفت که اگرچه بازی شروعی قوی داشت، شعبده باز با تفنگ درآمد کافی برای حفظ استودیو وجود نداشت و تیم به کندی با ناشران برای پروژه های جدید قرارداد امضا کرد.

مورگان نوشت: “با قلب سنگینی است که ما تعطیلی گالوانیک گیمز را اعلام می کنیم.” ” شعبده باز با تفنگ“اما فروش به اندازه کافی قوی نیست که استودیوها را حفظ کند. سال گذشته سال سختی برای بازی ها بود. ما چندین گفتگوی دلگرم کننده در DICE و GDC داشتیم، اما حتی در یک سال قدرتمند، ما هنوز با پروژه های جدید دست و پنجه نرم می کنیم.” روند امضای قرارداد بیشتر از زمان باقی مانده طول خواهد کشید.»

شعبده باز با تفنگ، منتشر شده توسط Devolver Digital، اکتبر گذشته برای PS5، Xbox Series X/S، PS4، Xbox One، Nintendo Switch و PC منتشر شد. اوایل این ماه، در ماه می، یک به‌روزرسانی رایگان، بازی چهارنفره و محتوای آخر بازی را اضافه کرد.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید