Witchfire – اولین آپدیت کلاس های شروع، دشمنان جدید و بلایا را به ارمغان می آورد


واکنش های اولیه به فضانوردان جادوگر، یک شوتر اول شخص سرکش که بسیار مناسب است. البته، این تازه شروع است، با محتوا و ویژگی‌های جدیدی که در دوره دسترسی زودهنگام عرضه می‌شوند. اولین آپدیت بزرگ با نام رمز GGU در اواخر این ماه منتشر خواهد شد و مدیر Adrian Chmielarz چندین ویژگی جدید از جمله راه اندازی کلاس ها را اعلام کرد.

اینها به شما امکان می‌دهند بین توزیع‌های آماری مختلف (مانند افزایش استقامت به ازای متانویا) و چندین سلاح در دسترس، از جمله گزینه‌های «پیش از این دیده نشده» انتخاب کنید. انواع جدیدی از دشمن اضافه شده است و دهکده میزبان یک دشمن با نام رمز Druid است. این نیمه انسان، نیمه درخت به آرامی می خزد، اما آسیب زیادی وارد می کند.

اولین فاجعه بالاخره فرا می رسد و طراحی مجدد سیستم کامل برنامه ریزی شده است. Chmielarz گفت: “این یک انقلاب نخواهد بود. به جادوگران نیز باید اختیاری داده شود. اما چیزهای بیشتری برای گفتن در مورد زمان و چرایی وقوع فاجعه وجود خواهد داشت.” سایر “تغییرات در گستره بازی” شامل طرح هایی از جمله طراحی مجدد ناحیه آموزش است، اما توسعه دهندگان می خواهند ببینند این به روز رسانی چگونه کار می کند.

جادوگر نسخه PC از فروشگاه اپیک گیمز در دسترس است. بررسی دسترسی اولیه ما را در اینجا بررسی کنید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید