Witchfire

Witchfire تریلر اکشن جدیدی دریافت کرد که پشتیبانی از DLSS 3 را تأیید می کند


در جریان سخنرانی ویژه انویدیا در نمایشگاه CES 2023، تریلر جدیدی از گیم پلی بازی The Astronauts رونمایی شد. آتش جادوگرامسال وارد دسترسی اولیه شد و تایید شده است که از Nvidia DLSS 3 پشتیبانی می کند. تمام عملیات انفجاری را در زیر بررسی کنید.

فضانوردان شجره نامه قوی در تیراندازی اول شخص دارند. مسکن چه زمانی طوفان گلوله قبلی آتش جادوگر با این حال، در یک دنیای نیمه باز با عناصر سرکش می گذرد، که کاملا متفاوت است.

اینها از هفت تیر و تفنگ ساچمه ای گرفته تا تیربار و تفنگ را شامل می شود. برخی از آنها امتیازات جالبی دارند، مانند پرش پیچ های کمان پولادی بین دشمنان. شما همچنین می توانید از جادو برای شوک دادن به آنها یا کاهش سرعت آنها استفاده کنید. درباره DLSS 3، یکی از بنیانگذاران و مدیر خلاق استودیو آدریان چمیلارز در یک بیانیه مطبوعاتی گفت: برای مدتی سرگرم کننده است، اما بعد متوجه می شوید که نرخ فریم به خصوص برای بازی های اکشن مهم است.

بنابراین، برای داشتن گیم پلی روان، ما شروع به کاهش کیفیت بصری می کنیم. DLSS 3 نرخ فریم بالا به ظاهر غیرممکن را بدون به خطر انداختن جلوه های بصری امکان پذیر می کند. برای بازی هایی مانند ساده آتش جادوگر، هم عمل است و هم زیبایی.

آتش جادوگر در حال حاضر برنامه ریزی شده است که در اوایل سال 2023 وارد دسترسی اولیه برای رایانه های شخصی شود. منتظر جزئیات بیشتر و گیم پلی بازی در ماه های آینده باشید.نویسنده: Ravi Sinha