جزئیات تریلر بررسی اجمالی Witchfire Mechanics Gameplay, Calamity


پس از معرفی اولیه آن در The Game Awards 2017، The Astronauts جادوگر دسترسی زودهنگام اکنون از طریق فروشگاه Epic Games برای رایانه شخصی در دسترس است. این شوتر اول شخص سرکش شما را در نقش بازیکنی قرار می دهد که برای شکار یک جادوگر قدرتمند و بازیابی یک مصنوع فرستاده شده است. تریلر نمای کلی جدیدی را که تنظیمات و مکانیک آن را توضیح می دهد، بررسی کنید.

بازیکنان پس از رسیدن به مقصد (دو نقشه در دسترس هستند)، باید دشمنان را شکست دهند تا منبع قدرت خود یعنی Witchfire را دوباره پر کنند. لوت با مردن شما کاهش می یابد، اما مقداری ارز به بازی شما منتقل می شود. اما زنده ماندن به این معنی است که جادوگر فاجعه ای را به راه می اندازد، خواه مرده را زنده کند یا مهی ایجاد کند که دید را پنهان می کند.

همانطور که سلاح ها و قدرت های بیشتری به دست می آورید، جهان تغییر می کند و به نظر می رسد دشمنان قدرتمندتر شما را به چالش می کشند. Witchfire مانند XP کار می کند، آمار شما را افزایش می دهد و جادوهای جدید را باز می کند. جالب اینجاست که برای دسترسی به مناطق خاصی و استفاده از اشیاء جادویی به جادو نیاز است.

جادوگر تا سال آینده یا بیشتر در دسترس خواهد بود. این بازی به مدت یک سال در انحصار فروشگاه Epic Games باقی خواهد ماند و سپس به سایر پلتفرم ها و در نهایت کنسول ها عرضه خواهد شد.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید