Witchfire به مدت ۱ سال در انحصار فروشگاه Epic Games است


از فضانوردان جادوگر در نهایت با دسترسی زودهنگام رایانه شخصی در اواخر این ماه قابل پخش است. در یک پرسش متداول جدید، آدریان چمیلارز، یکی از بنیانگذاران استودیو تایید کرد که با قیمت 39.99 دلار / 35.99 یورو (بسته به منطقه) منتشر خواهد شد. «یک سال یا بیشتر» به‌طور انحصاری در فروشگاه اپیک گیمز و سایر فروشگاه‌ها در دسترس خواهد بود.

Chmielarz در مورد میزان محتوایی که بازیکنان می‌توانند در دسترسی زودهنگام انتظار داشته باشند، گفت: پاسخ دادن به این سوال دشوار است. به طور خلاصه، هدف این است که “محتوای کافی ارائه کنید که حتی در قالب دسترسی اولیه، بازی راضی کننده و ارزش پول شما را داشته باشد.”

در مورد عنصر سرکش، من روشن کردم که وقتی می میرید همه چیز را از دست نمی دهید، و هر دویدن هدفی فراتر از درک نحوه عملکرد آن دارد. “پاداش هایی وجود دارد که حتی اگر بمیری ناپدید نمی شوند. حتی اگر شکست بخوری می توانی رشد کنی.”

ما باید منتظر جزئیات بیشتر باشیم زیرا در حال انتشار ویدیویی هستیم که در آن حلقه گیم پلی را به انتشار نزدیک تر توضیح می دهد.فضانوردان نیز آزاد خواهند شد جادوگر زمانی که کار تمام شد، روی کنسول ها ظاهر می شود، اما راه زیادی است. تریلر جزئیات جادوهای بازی و چهار عنصر اصلی را اینجا ببینید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *