جزئیات در مورد محتوای آینده Witchfire در نقشه راه جدید


بلافاصله پس از انتشار جادوگر در Early Access، توسعه‌دهنده The Astronauts نقشه‌ای را نشان داد که جزئیات محتوای آینده به بازی اضافه می‌شود. این استودیو می‌گوید که هر دو ماه یک بار به‌روزرسانی‌های بزرگ با محتوای جدید برنامه‌ریزی می‌شود، اما مطمئن نیستیم که بتواند با این سرعت همگام شود یا خیر.

برنامه استودیو است جادوگر شش نقشه مختلف تا پایان دوره دسترسی اولیه وجود خواهد داشت، اما تنها سه مورد از آنها در حال حاضر نامگذاری شده اند (قلعه Irongate، Scarlet Coast و Witch Mountain). دو مورد اول در حال حاضر در بازی هستند، با سه نقشه بی نام دیگر و Witch Mountain نیز قرار است در آینده منتشر شود.

از بین این نقشه ها، Witch Mountain به احتمال زیاد اولین نقشه جدیدی است که به بازی اضافه شده است. این نقشه دارای قوانین گیم پلی منحصر به فردی است و استودیو آن را به عنوان یک سطح حمله در مقیاس بزرگ توصیف می کند. این استودیو همچنین فاش کرد که بازی دارای حداقل شش باس، 46 نوع دشمن، 31 نوع اسلحه، 24 آیتم جادویی، 20 طلسم و تعداد نامشخصی از تله ها، بلایای رویداد و NPC خواهد بود. من در حال برنامه ریزی هستم.

اولین آپدیت بزرگ جادوگرقرار است در اواخر نوامبر منتشر شود و نام کد توسعه آن GGU است. این بازی دارای محتوای جدید و تجسم مجدد محتوایی است که قبلاً در نسخه اصلی بازی وجود داشت. همچنین تغییراتی برای گیم پلی اصلی بازی در نظر گرفته شده است. جادوگراین شامل متعادل کردن سیستم تسطیح بازی، دادن کنترل بیشتر به بازیکنان بر روی Calamity و دادن یک ضربه کلی به آرکانا در بازو است.

جادوگر در ماه سپتامبر به عنوان یک عنوان دسترسی اولیه به صورت انحصاری برای فروشگاه Epic Games منتشر شد. برای جزئیات بیشتر، بررسی ما از نسخه اولیه را بررسی کنید.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید