کارگردان Witchfire می‌گوید اندازه نقشه «کم و بیش» مانند پایان جهان اتان کارتر است


جادوگرتیرانداز Roguelite که مدت‌ها توسعه یافته است، از این ماه وارد دسترسی اولیه می‌شود. این بازی به طور انحصاری بر روی رایانه های شخصی از طریق فروشگاه Epic Games در دسترس خواهد بود (تا زمانی که حدود یک سال به پلتفرم های دیگر عرضه شود). مدیر Adrian Chmielarz در یک پرسش متداول جدید به سوالاتی در مورد برنامه های توسعه دهندگان پاسخ داد.

وقتی در مورد New Game Plus از او پرسیده شد، او گفت که تیم “به جهت بله متمایل است”، اما هنوز چیزی است که باید در دسترسی اولیه کار کرد. دو نقشه موجود است و بسیار بزرگ هستند. یک نقشه تقریباً به اندازه کل دنیای بازی قبلی است، اما ناپدید شدن اتان کارترالبته، باید دید که آیا نیاز به کاوش کل نقشه در یک اجرا دارید یا خیر.

این بازی دارای عناصر نقش آفرینی مانند موجودی، لور، بیلدها و قفل های مختلف است که داستان را ذکر نکنیم، اما تعداد NPC ها چندان زیاد نیست. Chmielarz در مورد اینکه آیا بازیکنان باید مرتباً هدف قرار دهند یا می توانند به آتش باسن تکیه کنند، پاسخ داد: «ADS برد سلاح‌های ضربه‌ای را افزایش می‌دهد. این سلاح‌های مبتنی بر پرتابه مانند کمان‌های ضربدری را تحت تأثیر قرار نمی‌دهد.

“اما هیچ جریمه ای برای شلیک از لگن وجود ندارد. ما فکر کردیم که خوب است که بتوانیم به یک دشمن از ناحیه ران شلیک کنیم. ما به پنالتی نیاز نداریم.” آتش» پس از انتشار Early Access.

جادوگر دسترسی زودهنگام از 20 سپتامبر آغاز می شود. منتظر ویدیوی جدیدی باشید که حلقه اصلی گیم پلی قبل از انتشار را پوشش می دهد.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید