Winter Burrow اعلام شد – بازی Cozy Survival در سه ماهه اول 2025 منتشر شد


Xbox Game Showcase مملو از اعلان‌های پرفروش بود، از جمله: Gears of War: E-Day و DOOM: Dark Ages، عناوین مستقل جالبی نیز وجود داشت. بازی های Pine Creek زمستانی یکی از بازی هایی است که «بازی دنج بقا در جنگل» نام دارد. قرار است در سه ماهه اول سال 2025 برای Xbox و PC (در کنار Game Pass) منتشر شود. اولین تریلر گیم پلی بازی را در زیر مشاهده کنید.

یک موش جنگلی از شهر بزرگ برمی گردد و با دیدن وضعیت خانه اش شوکه می شود. نه تنها خانه خراب است، بلکه عمه اش هم گم شده است. هدف این است که خانه دوران کودکی خود را با جمع آوری منابع، ساخت ابزار و موارد دیگر بازسازی کنید. همچنین زمان زیادی برای بافتن و شیرینی با شخصیت ها وجود خواهد داشت.

البته تهدیدات زیادی از جمله حشرات وجود دارد. یک کتابچه راهنمای بقا به عنوان راهنما ارائه شده است، اما بازیکنان می توانند وقت خود را برای آماده شدن صرف کنند. علاوه بر شخصی سازی شخصیت، بازیکنان می توانند خانه های خود را نیز تزئین کنند. با توجه به فضای دنج، امیدوارم خاله شخصیت اصلی زنده و سرحال باشد. برای اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید. زمستانی در ماه های آینده.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید