تریلر گیم پلی Windblown چندین سلاح، توانایی و رئیس را نشان می دهد


حرکت دوقلو سلول های مرده Fame پروژه جدیدی را در The Game Awards 2023 معرفی کرد – وزش باد، یک اکشن سرکش سه بعدی با یک جزء همکاری. در حالی که تریلر اعلامی سبک رنگارنگ بازی را برجسته می کرد، یک ویدیوی دو دقیقه ای جدید منتشر شده است که گیم پلی بازی را برجسته می کند. آن را در زیر بررسی کنید.

Windblown بازیکنانی را در حال نبرد با Vortex و Sentinels آن می بیند که جزیره آسمانی را که در آن زندگی می کنند تهدید می کند. شکست دادن باس ها و یافتن صندوقچه های گنج مخفی به سلاح های جدید پاداش می دهد و بازیکنان می توانند همزمان دو سلاح را تجهیز کنند.

حملات تغییردهنده به شما این امکان را می‌دهند که “حرکت مخفیانه یک سلاح را با استفاده از دیگری در طول یک رویارویی آزاد کنید” و حملات متبلور به عنوان تمام کننده عمل کنند. دومی نیز انرژی بازیکن را دوباره پر می کند و پاداش ها را افزایش می دهد. انجام یک حمله کریستالیز همزمان با بازیکن دیگر باعث افزایش آسیب می شود.

همچنین می توانید ریزه کاری هایی با توانایی های منحصر به فرد مانند ایجاد ابرهای سمی و بمب جمع آوری کنید. هدایای پاداش های غیرفعال، مانند شلیک یک تیر در هنگام برخورد یک سلاح یا بهبودی پس از شکست دادن دشمن. و ماهی می تواند شاهکاری هایی مانند بلعیدن دشمنان (و دادن پاداش های بیشتر برای ضربه ها) انجام دهد.

وزش باد امسال از طریق Steam برای رایانه شخصی به زودی دسترسی پیدا خواهد کرد. منتظر به‌روزرسانی‌های بیشتر در ماه‌های آینده باشید، به‌ویژه زمانی که تست پخش بسته بعدی شروع می‌شود.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید