موراکومو و کوماکاراکوری اضافه می کند: WILD HEARTS – به روز رسانی Lethal Blossom در 6 آوریل ارائه می شود


فقط Grimstalker و زره و سلاح های جدید اضافه شده است قلب های وحشی، Omega Force اعلام کرده است که به روز رسانی محتوای بزرگ بعدی خود، Lethal Blossoms، در تاریخ 6 آوریل در دسترس خواهد بود. گونه جانوری جدیدی به نام موراکومو اضافه شده است، هیولایی روباه مانند که می تواند با استفاده از گلبرگ حمله کند. تریلر زیر را ببینید.

موراکومو می تواند از شکوفه های گیلاس یک سکو بسازد و روی آن بپرد، بنابراین نزدیک شدن به آن سخت است. هنگام خشم، گردباد ایجاد می کند. خوشبختانه، ابزار جدیدی برای کاراکوری وجود دارد: فرفره. از محیط و جانوران بپرید تا سریعتر پیش بروید و قدرت بدست آورید.

همچنین می‌توانید برای ارتقاء بیشتر سلاح‌ها و زره‌های خود، گوی‌های اصلی را از جانوران فرار به دست آورید. گوی‌های هسته‌ای که می‌توان به دست آورد بسته به جانور متفاوت است و هر زره بسته به پیشرفت، تأثیر متفاوتی دارد.

اما این همه ماجرا نیست. در 20 آوریل، یک جانور جدید با نوسانات بالا، Death Haze Gloombeak، اضافه خواهد شد. همچنین یک شکار غلات جدید برای شکار هرچه بیشتر جانوران قبل از سقوط، یک مهارت جدید طلسم و غیره وجود دارد. برای جزئیات بیشتر با ما همراه باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید