Weird West در آلمان برای Nintendo Switch ارزیابی می کند


توسط تیمی ساخته شده توسط توسعه دهندگان سابق Arkane،غرب عجیببازی‌ای بود که برای عرضه‌اش در سال گذشته سر و صدای زیادی به‌دست آورد، و از زمان عرضه‌اش، این RPG همه‌جانبه sim-action مطمئناً تحسین‌های زیادی را از سوی پایگاه بازیکنان در حال رشد خود به‌دست آورده است. ناشر Devolver Digital اخیراً پایگاه پخش خود را با انتشار بومی بازی بر روی PS5 و Xbox Series X/S گسترش داده است، اما به نظر می‌رسد که ناشر به زودی از بازیکنان جدید بیشتری استقبال می‌کند.

همانطور که Gematsu کشف کرد توییتر،غرب عجیبرتبه بندی نینتندو سوییچ را در آلمان دریافت کرده است (تصویر زیر) که نشان می دهد ممکن است اعلامیه ای برای پورت سوییچ اکشن-RPG قریب الوقوع باشد. زمان بندی رتبه بندی نشان می دهد که می تواند تقریباً به راه اندازی نزدیک باشد، اما البته، بدون اعلام رسمی از سوی Devolver Digital یا توسعه دهنده WolfEye Studios، همه اینها در حال حاضر حدس و گمان است. با این حال، تایید شده است که Devolver Direct برای ماه ژوئن برنامه ریزی شده است، بنابراین ممکن است در آینده ای نه چندان دور تغییر کند.

در بررسی ما،غرب عجیبدر زمان عرضه آن در سال گذشته، گفت: «سیستم‌های مبتکرانه به شدت فشرده شده‌اند. غرب عجیب این یک بازی با امکانات بی‌پایان است که به شیوه‌ای که کمتر بازی دیگری انجام می‌دهد، انتخاب بازیکن و عاملیت را تشویق می‌کند و به اقدامات کاربر در تمام سطوح تعامل واکنش نشان می‌دهد. طرفداران سیمزهای همهجانبه و بازی های RPG اکشن نمی توانند این یکی را از دست بدهند. ” بازبینی کامل را اینجا بخوانید.

غرب عجیبدر حال حاضر برای PS5، Xbox Series X/S، PS4، Xbox One و PC در دسترس است.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *