starfield

Xbox Exec می گوید: ما برای سال 2023 برنامه ریزی های زیادی داریم


هرکسی که رویداد اخیر The Game Awards را دنبال کرده است، باید متوجه کمبود قابل توجه به روز رسانی برای بازی های شخص اول مایکروسافت و ایکس باکس شده باشد. با توجه به اینکه استودیوی بازی سازی مایکروسافت مجموعه ای از بازی های شخص اول را در دست توسعه دارد، نمی توانیم طرفداران Xbox را به خاطر انتظار به روزرسانی های توسعه جدید برای بازی های آینده مانند: میدان ستاره و مدتها مورد انتظار Forza Motorsport.

متأسفانه هیچ یک از بازی های استودیوهای خانواده Xbox ظاهر نشدند. با این حال، به نظر می‌رسد که مایکروسافت این اعلامیه‌های جدید را برای آینده به تعویق می‌اندازد و به طرفداران اطمینان داد که همه آن‌ها در زمان مناسب فاش خواهند شد.

ما برنامه‌های زیادی برای نشان دادن و به اشتراک گذاشتن داریم در حالی که به سال 2023 می‌رویم، سال فوق‌العاده هیجان‌انگیزی در پیش‌رویم. زمان‌بندی همیشه مهم است، اما نگران نباشید که برای اطلاعات بعدی ما خیلی منتظر نخواهید بود. ،” او گفت. توییت.

با توجه به اینکه مایکروسافت و ایکس‌باکس قبلاً بازی‌های جدید و هیجان‌انگیزی را برای عرضه در سال آینده اعلام کرده‌اند، کمی نگران‌کننده است که در ماه‌های اخیر در مورد آن‌ها خیلی کم شنیده‌ایم. ، اما متاسفانه نشد. میدان ستاره قرار است در نیمه اول سال 2023 شروع شود. با این حال، استودیوی بازی سازی Bethesda از ژوئن سال جاری، تصاویر جدیدی از گیم پلی بازی منتشر کرده است.

خواهیم دید که چگونه سال 2023 در ایکس باکس و اولین بازی پارتی آن اتفاق می افتد. امیدواریم در ماه های آینده بیشتر در مورد آنها بیاموزیم.

نویسنده: Rashid Sayed