بازی WayForward's Sigma Star Saga برای کنسول‌های مدرن و رایانه‌های شخصی معرفی شد و برای عرضه در سال 2025 برنامه‌ریزی شده است.


در حالی که برج ساعت: عقب، سالها طلوع و پیشرفت Shantae: انقلاب مخاطره آمیزWayForward با نسخه های آینده دستش پر است. من یکی دیگر را به لیست اضافه می کنم. حماسه سیگ مستربرای عرضه در سال 2025 برای کنسول های مدرن و رایانه های شخصی برنامه ریزی شده است.

در پانل انیمه اکسپو 2024 توسعه‌دهنده معرفی شد حماسه سیگ مستر مجهز به موتور کربنی Limited Run Games. اگرچه این یک دنباله نیست، اما تیم سازنده گفت که ممکن است دنباله‌ای در «آینده» وجود داشته باشد. انقلاب خطرناکاین عنوان روی کارتریج های Game Boy Advance موجود خواهد بود.

اولین بار در آگوست 2005 در Game Boy Advance منتشر شد. حماسه سیگ مستر ترکیبی از بازی تیراندازی ساید اسکرول و گیم پلی نقش آفرینی از بالا به پایین است. بازیکنان کنترل Ian Wrecker، خلبان نیروهای فدراسیون زمین متحد را که به عنوان یک مامور مضاعف برای امپراتوری Kuril کار می کند، کنترل می کنند. شش سیاره برای کاوش و بیش از 70 آیتم برای سفارشی کردن کشتی شما وجود دارد. برای اطلاعات بیشتر در مورد تغییرات انتشار مجدد که در ماه های آینده در راه است با ما همراه باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید