Wartales بیش از 600،00 دستگاه از زمان اولین دسترسی اولیه خود فروخته است


Shiro Games قصه های آب ماه گذشته از دسترسی زودهنگام خارج شد و در 16 آوریل از 100000 بازیکن گذشت. از زمان راه‌اندازی در Early Access، این بازی RPG جهان باز بیش از 600000 دستگاه فروخته است و بیش از یک میلیون لیست علاقه مندی دارد. با نگاهی گذرا به رتبه‌بندی‌های Steam، 13424 نظر کاربر نشان داده می‌شود که 91 درصد آن‌ها مثبت هستند. حتی 4281 بررسی اخیر میانگین 91% مثبت را نشان می دهد.

مدیرعامل نیکلاس کاناس گفت: شما اکنون بیش از 600000 بازیکن هستید و قصه های آب بسیاری از بازیکنان صدها ساعت را صرف بازی کرده و اکتشافات خود را با دیگران به اشتراک گذاشته اند. متشکرم، برای ما بسیار مهم است! ”

قصه های آب این یک دنیای قرون وسطایی را دنبال می کند که توسط طاعون بزرگ که یک قرن پیش امپراتوری سابق آدریک را فرو ریخت. شما گروهی از مزدوران را فرماندهی می‌کنید و تمام تلاش خود را می‌کنید و در عین حال برای زنده ماندن قراردادها و جوایز را می‌پذیرید. نسخه 1.0 با ارائه بیش از 100 ساعت گیم پلی از زمان خروج از دسترسی زودهنگام، محتوای داستانی بیشتری، صداپیشگی کامل انگلیسی و یک مقبره باستانی جدید اضافه می کند.

سقف سطح نیز به 12 افزایش یافته است، و Braveries، یک مهارت جدید قدرتمند برای هر شخصیت، در هر دور در دسترس است، با تغییرات مختلف کیفیت زندگی اضافه شده است.آیا پشتیبانی گسترده پس از راه اندازی دریافت خواهید کرد، مانند: گارد شمالی ادامه خواهد داشت، پس لطفا منتظر آن باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید