سرورهای Warhaven در 5 آوریل خاموش می شوند


توسعه دهنده و ناشر Nexon عنوان بازی چند نفره قرون وسطایی را به صورت رایگان اعلام کرد بهشت جنگ به پایان خود نزدیک می شود سرویس آنلاین بازی در تاریخ 5 آوریل به حالت تعلیق در خواهد آمد. در این اطلاعیه، استودیو اعلام کرد که WP Charge امروز به حالت تعلیق در خواهد آمد، بنابراین بازیکنان دیگر نمی توانند آیتم های درون بازی را خریداری کنند.

بهشت جنگ مدت زیادی است که در حال توسعه است، حتی استودیو اولین آزمایش آلفای بازی را در سال 2021 انجام داده است. این بازی در سپتامبر 2023 به عنوان یک عنوان دسترسی اولیه در Steam منتشر شد و از آن زمان آیتم ها و رویدادهای جدیدی دریافت کرده است.

از اولین آزمایش آلفا در سال 2021 تا دسترسی زودهنگام جهانی در سال 2023، بهشت جنگ ما به خاطر عشق و حمایت شما تا اینجا پیش رفته ایم.» این استودیو در بیانیه ای اعلام کرد. مایلیم از محبت و توجهی که به ما کردید سپاسگزاری کنیم.» بهشت جنگ

بهشت جنگ دو تیم متشکل از 16 بازیکن در جنگ های قرون وسطایی با یکدیگر رقابت می کنند. این بازی حالت های مختلف بازی از جمله Dominion هدف گرا و حالت Skirmish متمرکز بر اکشن را ارائه می دهد. بازی با شش کلاس مختلف قابل بازی شروع شد.

برای زمینه، در زمان نوشتن این مقاله: بهشت جنگنظرات کلی در Steam متفاوت است، برخی از بازی اصلی عنوان را تحسین می کنند و در عین حال از عدم تعادل در مبارزات بازی انتقاد می کنند. سایر بازیکنان خاطرنشان کردند که بازی به زمان بیشتری برای توسعه نیاز دارد تا آن را اصلاح کند.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید