Warhammer: Vermintide 2 در تست آلفای بسته برای حالت رقابتی است


توسعه دهنده Fatshark یک تست آلفای بسته جدید را برای بازی اکشن تعاونی اعلام کرده است Warhammer: Vermintide 2، این بار ما در حال آزمایش یک ویژگی کاملاً جدید هستیم: حالت Versus. به زودی آزمون آلفای بسته برگزار می شود. در ابتدا قرار بود زودتر منتشر شود، اما با کمی تاخیر عرضه شد.

در حالت نبرد، Warhammer: Vermintide 2 بازیکنان بازی را با گروهی متشکل از چهار بازیکن دیگر که نقش های ویژه Skaven (معروف به Pactsworn) را بر عهده می گیرند، بازی خواهند کرد. گیم پلی بازی بر اساس نقشه حالت ماجراجویی عنوان است، اما به چند بخش تقسیم می شود.

همانطور که بازیکنان تلاش می کنند تا اهداف خود را تکمیل کنند، بازیکنان Pactworn وظیفه دارند تا Ubersake Five را شکست یا خنثی کنند تا امتیاز کسب کنند. هر بازیکن Pactworn بسته به نوع Pactworn که بازی می‌کند، به مجموعه‌ای از توانایی‌های خاص دسترسی دارد.

حالت Versus تا حد زیادی بر اساس همان حالت بازی تیرانداز زامبی کلاسیک co-op است. 4 کشته بر جای گذاشت و چپ 4 مرده 2، یک تیم چهار نفره از بازمانده ها وظیفه داشتند تا سطح را به پایان برسانند در حالی که با افراد آلوده ویژه ای که توسط چهار بازیکن متخاصم کنترل می شدند مبارزه می کردند.

به عنوان بخشی از یک آلفای بسته، Fatshark به دنبال بازخورد از کاربران با تجربه و با تجربه است. کنترل آفات ما همچنان به تنظیم دقیق گیم پلی حالت ادامه می دهیم تا برای بازیکنان و همچنین بازیکنان جدید سرگرم کننده باشد. این شرکت خاطرنشان می‌کند که این اولین آزمایش آلفای اصلی این حالت با پایگاه پخش بزرگ است، بنابراین تصمیم‌گیری‌ها همیشه در جریان هستند.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید