رویداد Warhammer Skulls برای اعلام محتوای جدید و تخفیف‌ها برای بازی‌های Warhammer در ۲۵ می


کارگاه بازی ها سالانه است چکش گرمجمجمه وامر این رویداد در هفتمین سال خود باز می گردد. برنامه ریزی شده برای 25 می چکش گرم طرفداران می توانند تماشا کنند جمجمه وامر پخش زنده توسط بازیگر راهول کوهلی در توییچ میزبانی شد.

دارای قیمت های با تخفیف بر اساس بازی های مختلف و چکش گرم IP، جمجمه وامر همچنین جزئیات جدیدی در مورد بازی منتشر خواهد شد مانند: Warhammer 40,000: Boltgun، Warhammer 40,000: Space Marins 2، و Warhammer 40,000: Rogue Trader. همچنین قطعاً می‌توانیم منتظر جزئیات بیشتری در مورد محتوای جدیدی باشیم که به بازی منتشر شده اضافه می‌شود. Total War: Warhammer 3 و Warhammer 40,000: Dark Tides.

بازی ها در چندین پلتفرم تا 80 درصد تخفیف خواهند داشت و محتوای جدید به بازی ها در همه پلتفرم ها اضافه می شود.لگد کردن چیزها برای جمجمه وامر به این معنا که Warhammer 40000 رویداد فعلی درون بازی World of Tanks: Modern Armor همین الان.

بازی بعدی بر اساس چکش گرم این عنوان آینده یک بازی تیراندازی کلاسیک و خودخوانده است Warhammer 40,000: Boltgunدر 23 می منتشر خواهد شد. RPG نیز در حال توسعه است.Warhammer 40,000: Rogue Trader– هنوز تاریخ انتشار مشخص نشده است.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید