Warhammer Age of Sigmar: Realms of Ruin در 20 مارس دو DLC قهرمان جدید دریافت خواهد کرد.


ناشر و توسعه دهنده Frontier Developments اعلام کرده است که دو DLC قهرمان جدید در راه است. Warhammer Age of Sigmar: Realms of Ruin این DLC با یک به‌روزرسانی رایگان ارائه می‌شود که حجم زیادی از محتوای جدید، از جمله نقشه‌های چندنفره، درگیری، و فتح و تغییرات تعادل را به ارمغان می‌آورد.

دو DLC قهرمان عبارتند از Kurdoss Valentian، Craven King و Gaunt Summoner. کوردوس یک واحد از جناح Nighthaunt است و حول محور ایجاد اختلال در نیروهای دشمن می چرخد. از سوی دیگر، Gaunt Summoner به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا با جادوها و توانایی‌های قدرتمند، قدرت‌های شیطانی خود را تقویت کنند.

پس از انتشار DLC، هر دو قهرمان جدید در حالت های AI Skirmish، Multiplayer و Conquest قابل بازی خواهند بود. بازیکنان می توانند واحدهای قهرمان معمولی خود را برای شخصیت های جدید در حالت بازی انتخابی خود تغییر دهند. قیمت هر DLC Hero به صورت جداگانه 4.99 دلار است. این دو به صورت باندل نیز با قیمت 8.99 دلار فروخته می شوند.

Warhammer Age of Sigmar: Realms of Ruin برای PC، PS5 و Xbox Series X/S موجود است. بررسی ما را برای جزئیات بیشتر بخوانید. این بازی دارای دو DLC قهرمان است که در ماه دسامبر منتشر شده است.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید