Warhammer Age of Sigmar: Realms of Ruin یک بازی استراتژیک بلادرنگ است که برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها عرضه می‌شود.


در جریان رویداد اخیر Warhammer Skulls، Frontier Developments Warhammer Age of Sigmar تنظیمات.با عنوان Warhammer Age of Sigmar: Realms of Ruin، این بازی یک RTS خواهد بود و دارای حالت های بازی تک نفره و چند نفره خواهد بود. تریلر اعلامی را در زیر ببینید.

این تریلر هیچ نشانه ای از نحوه بازی ارائه نمی دهد و فقط فیلم های از پیش رندر شده را نشان می دهد. Warhammer با این حال، یک تریلر نشان داد که این بازی برای PC، PS5 و Xbox Series X/S عرضه می‌شود و گیم‌پلی آن در ماه ژوئن منتشر می‌شود.

Warhammer Age of Sigmar: Realms of Ruin صحنه در پادشاهی جانوران به نام ghouls تنظیم می شود. کمپین تک‌نفره آن حول محور قدرت Order است که قهرمانان بازسازی شده دنیای آسمانی به نام Stormcast Eternals را برای بازپس گیری پادشاهی می‌فرستد. یکی از مخالفان اصلی این کمپین، یک جناح اوروک به نام Kruleboyz است.

این بازی به طور همزمان برای رایانه شخصی و کنسول توسعه یافته است و دارای یک طرح کنترل منحصر به فرد برای بازیکنان با کنترلر است. بازیکنان می توانند با استفاده از چوب آنالوگ و چند دکمه در میان تیم های خود چرخی بزنند و دستور بدهند. در همین حال، بازیکنان رایانه شخصی می توانند از طرح کلاسیک کنترل ماوس و صفحه کلید که از یک RTS انتظار دارند استفاده کنند.

این عنوان دارای چهار بخش قابل بازی است که از نظر بصری و مکانیکی از یکدیگر متمایز هستند. این بازی همچنین از حجم عظیمی از محتوا استخراج می شود. Warhammer Age of Sigmar طرح‌های موجوداتی شامل واحدهایی از هیولاهای غول‌پیکر گرفته تا صنایع دستی سریع و جادوگران عرفانی.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *