تریلر جدیدی از گیم پلی بازی منتشر شده است که کمپین، چند نفره و گزینه های خلاقانه Warhammer Age of Sigmar: Realms of Ruin را به نمایش می گذارد.


توسعه دهنده و ناشر Frontier Developments تریلر جدیدی از بازی استراتژیک بلادرنگ آینده خود منتشر کرده است. Warhammer Age of Sigmar: Realms of Ruin. یک تریلر جدید گیم پلی کلی عنوان آینده را به نمایش می گذارد. آن را در زیر بررسی کنید.

تریلر بر چهار جنبه اصلی تمرکز دارد: Warhammer Age of Sigmar: Realms of Ruin– یک کمپین سینمایی، گزینه های چند نفره جامع آن، حالت بازی Eternal Conquest و توانایی بیان خلاقیت بازیکن از طریق ابزارها و گزینه های مختلف درون بازی.

کمپین اصلی سینمایی بازی حول جناح های مختلف می چرخد ​​و داستانی شخصیت محور دارد. این کمپین توسط نویسنده کتابخانه سیاه، گاب تورپ نوشته شده است. او به دلیل انتشار تعداد قابل توجهی کتاب در سراسر ایالات متحده مشهور است. چکش گرم و هامر 40000 تنظیمات.

در بخش چند نفره، بازیکنان می توانند در مسابقات 1v1 و 2v2 با هر ترکیبی از حریفان انسان و هوش مصنوعی شرکت کنند. این بازی همچنین دارای چندنفره کراس پلتفرم و همچنین یک نردبان رقابتی از حالت های بازی 1v1 است.

Eternal Conquest به بازیکنان اجازه می دهد تا در کمپینی شرکت کنند که به صورت رویه ای در طبیعت ایجاد می شود. بازیکن باید با پیشروی به سمت دشمن نهایی با دشمنان مختلف مبارزه کند. دانه‌های کمپین‌های رویه‌ای نیز می‌توانند بین بازیکنان به اشتراک گذاشته شوند.

و در نهایت، وقتی صحبت از بیان بازیکن با استفاده از ابزارهای خلاقانه درون بازی می شود، بازیکنان می توانند نقشه های خود را ایجاد کرده و به اشتراک بگذارند. دقیقا، چکش گرم این عنوان همچنین به بازیکنان اجازه می دهد تا سربازان خود را نقاشی کنند و دیوراماهای کاملی را برای نشان دادن خلاقیت های خود ایجاد کنند.

Warhammer Age of Sigmar: Realms of Ruin در تاریخ 17 نوامبر برای PC، PS5 و Xbox Series X/S عرضه می شود.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *